fot. twitter.com/MisfitsGG

Od akademii Fnatic do pierwszej drużyny Misfits. Jandro nowym trenerem Królików

Korzystając z transferowego zamieszania, jakie zapanowało na scenie League of Legends, Misfits Gaming zaprezentowało nam swojego nowego szkoleniowca. Tym w nadchodzącym sezonie będzie Alejandro „Jandro” Fernández-Valdés, który przez ostatni rok współpracował z Fnatic.

Hiszpan bynajmniej jednak nie działał w obrębie zespołu rywalizującego na co dzień w LEC i skupiał się na grze akademii, której był głównym trenerem. To pod jego wodzą Fnatic Academy, które później przemianowano na Fnatic Rising, dwukrotnie docierało do strefy medalowej European Masters, przy okazji triumfując także w obu tegorocznych splitach UK League Championship. Dotychczas nie miał on jednak okazji pracować na tak wysokim szczeblu, chociaż warto nadmienić, że pierwsze poważne szlify w swojej karierze szkoleniowej zbierał pod okiem słynnego Luisa „Deilora” Sevilli.

Jandro będzie dla naszego zespołu świetnym przywódcą – nie krył zadowolenia Michael „Garki” Bolze, general manager organizacji ds. League of Legends. – Jego dbałość o szczegóły, jeśli chodzi o wiedzę na temat gry, połączona z jego zrozumieniem i uznaniem dla rozwoju poza grą dają mu niesamowitą moc jako trenerowi. Nie mogę się już doczekać, by móc go powitać w naszym zespole – dodał.

Aby być na bieżąco z najważniejszymi roszadami wśród czołowych drużyn LoL-a, polecamy śledzić poniższy artykuł:

Tagi: , , , , ,
Przeczytaj poprzedni wpis: close

Plotki potwierdzone – Zven nowym botlanerem Cloud9

Od kilku dni wiele źródeł łączyło Jespera "Zvena" Svenningsena z transferem do Cloud9. Dopiero dziś jednak doniesienia te znalazły swoje potwierdzenie...