fot. Riot Games

Nowy marksman w League of Legends! Przed wami Aphelios

W ostatnim wpisie z cyklu Champion Roadmap pojawiła się wzmianka o dwóch nowych bohaterach, którzy w przyszłości zagoszczą w uniwersum League of Legends. Dzisiaj poznaliśmy tożsamość jednego z nich – kolejną postacią będzie niejaki Aphelios.

Zgodnie z wcześniejszymi zapowiedziami Aphelios będzie strzelcem, który wywodzi się z rodu Targon. Z biografii nadchodzącego czempiona możemy dodatkowo wyczytać, że on i jego siostra bliźniaczka Alune narodzili się podczas rzadkiego wydarzenia, jakim jest zbiegnięcie się dwóch księżyców. Poza obszerną historią i pochodzeniem herosa deweloperzy nie przedstawili nam żadnych dodatkowych informacji na jego temat – na oficjalną prezentację postaci i jej umiejętności przyjdzie nam zapewne jeszcze trochę poczekać.

Jest to dość zaskakujące posunięcie ze strony Riot Games. Amerykańskie studio narzuciło sobie wysokie tempo dodawania postaci do swojej produkcji, bo niespełna dwa tygodnie temu na serwerach publicznych pojawiła się Senna. Twórcy League of Legends mają w planach jeszcze jednego bohatera, którym będzie bliżej nieznany pochodzący z Ionii moloch.

Tagi: , , , ,
Przeczytaj poprzedni wpis: close

Rusza CS:GO Asia Championships 2019, na stole pół miliona dolarów

Nie macie jeszcze dość międzynarodowych turniejów CS:GO z wysoką pulą nagród? Mamy zatem dobrą informację, bo już w środę nad ranem polskiego czasu ru...