fot. Riot Games/Tina Jo

Bang kolejnym członkiem Evil Geniuses?

Jak na razie oficjalnie znamy tylko jednego zawodnika, który będzie reprezentował barwy Evil Geniuses podczas kolejnego sezonu LCS. Jest nim grający na pozycji dżunglera Dennis „Svenskeren” Johnsen. Został on zaprezentowany jako członek EG we wtorek wieczorem, a pierwsze przesłanki dotyczące jego przenosin do nowego-starego uczestnika LCS pojawiły się już blisko dwa tygodnie temu. Ówczesne doniesienia ESPN Esports mówiły o tym, że oprócz Duńczyka do Evil Geniuses trafi również Tristan „Zeyzal” Stidam, lecz jak na razie EG nie zaprzeczyło ani nie potwierdziło tych informacji.

Dzisiaj natomiast ESPN ogłosiło kolejny potencjalny ruch transferowy ze strony tej formacji. Do Evil Geniuses rzekomo dołączyć ma dwukrotny mistrz świata, a w ostatnim czasie reprezentant 100 Thieves – Bae „Bang” Jun-sik. Według informacji przekazanych przez amerykański serwis jedną z klauzul zawartej umowy jest sprzedaż Matthew „Deftly’ego” Chena do 100 Thieves w sytuacji, w której Złodziejom nie uda się znaleźć zastępstwa dla Banga. Deftly będzie podobno częścią wcześniejszego porozumienia z Cloud9, a oprócz niego, Zeyzala i Svenskerena do EG dołączy jeszcze Colin „Kumo” Zhao.

Jeśli dotychczasowe doniesienia dotyczące Evil Geniuses znajdą odzwierciedlenie w rzeczywistości, to poznamy większość składu tej formacji na nadchodzący sezon. Warto jednak zaznaczyć, że o ile miejsce Svenskerena, Zeyzala i Banga w pierwszym składzie jest ponoć niezagrożone, to na górnej alei wcale nie musimy ostatecznie zobaczyć Kumo. Organizacja wciąż będzie rozpatrywała inne opcje dotyczące toplanera oraz rzecz jasna będzie starała się obsadzić wakat na środkowej linii.

Po więcej informacji dotyczących roszad na profesjonalnej scenie League of Legends zapraszamy do naszego huba transferowego:

Tagi: , , ,
Przeczytaj poprzedni wpis: close

Illuminar rzutem na taśmę marnuje szansę, Wisła All in! drugim półfinalistą ESL MP

Gracze Illuminar Gaming mają powody, by pluć sobie w brody. Zanosiło się bowiem, że po trzech środowych wygranych dołożą do swojego dorobku także czwa...