STS
fot. StarLadder/Igor Bezborodov

Dziś dwa zespoły pożegnają się z CS:GO Asia Championships 2019

Przed nami drugi i jednocześnie ostatni dzień fazy grupowej CS:GO Asia Championships 2019. To właśnie dziś rozstrzygnie się, kto po zaledwie dwóch pojedynkach pożegna się z marzeniami o zawojowaniu Szanghaju. Co ciekawe, już teraz możemy być pewni, że będzie to jeden z faworytów.

Wszystko dlatego, że w meczu przegranych grupy A naprzeciwko siebie staną G2 Esports oraz Evil Geniuses, czyli drużyny, które w środę znalazły swoich pogromców. Tym razem przegrany będzie mógł pakować walizki, wygrany natomiast zapewni sobie miejsce w ćwierćfinale. Kilka godzin później podobną batalię stoczą także reprezentanci gospodarzy z ViCi Gaming oraz wicemistrzowie ostatniego Majora z AVANGAR, którzy z konieczności będą musieli skorzystać z pomocy pełniącego rolę zmiennika Rustema „mou” Telepova. W międzyczasie o dwie bezpośrednie przepustki do półfinału rywalizować będą TYLOO z MIBR-em, a także ENCE z mousesports.

Czwartkowy harmonogram prezentuje się następująco:

21 listopada

Mecz wygranych grupy A

04:00 TYLOO vs MIBR BO3

Mecz przegranych grupy A

07:00 G2 Esports vs Evil Geniuses BO3

Mecz wygranych grupy B

10:00 ENCE vs mousesports BO3

Mecz przegranych grupy B

13:00 ViCi Gaming vs AVANGAR BO3

Wszystkie mecze wraz z angielskim komentarzem oglądać będzie można na oficjalnym kanale PGL na Twitchu. Po więcej informacji na temat CS:GO Asia Championships 2019 zapraszamy do naszej relacji, do której przejść można po naciśnięciu na poniższy baner.

Tagi: , ,
Przeczytaj poprzedni wpis: close
sOAZ

Immortals zakontraktuje trzech nowych graczy? Wśród nich m.in. sOAZ

Immortals powoli szykuje się do pierwszego od ponad dwóch lat występu w League of Legends Championship Series, kompletując swoją kadrę. Gdy tylko form...