Po prawie roku wojaży po europejskiej scenie w barwach Misfits Kang "GorillA" Beom-hyun powraca do ojczyzny. Od teraz będzie reprezentować SANDBOX Gaming, a sam zawodnik wznowi grę po czterech miesiącach przerwy od profesjonalnej sceny.

Rozłąka Gorilli z LCK trwała zaledwie rok. W listopadzie opuścił szeregi Kingzone DragonX, aby spróbować szczęścia w Europie. Wcześniej był także znany z występów w takich zespołach, jak Longzhu Gaming, ROX Tigers czy NaJin White Shield. Jest także pomysłodawcą... Miss Fortune na pozycji wspierającego, która światło dzienne ujrzała w sezonie 2016 w półfinale Worldsów przeciwko SKT.

A w jakiej sytuacji znajduje się SANDBOX Gaming? Zespół ten z pewnością czuje spory niedosyt. Po świetnym splicie letnim, w którym zajął 3. miejsce, nie zdołał awansować na mistrzostwa świata – ani z play-offów, ani poprzez finały regionalne.

GorillA podpisał kontrakt na rok. Jest to dla niego bardzo komfortowa sytuacja, gdyż przez 4 ostatnie miesiące nie był w stanie znaleźć zatrudnienia. Sprawę dodatkowo utrudniał fakt trwających jeszcze rozgrywek w ligach regionalnych, a sam zawodnik w Misfits nie był w stanie zbudować solidnej dolnej alei ze Stevenem "Hans Samą" Livem.

Poza GorillĄ do składu SANDBOX dołączył dziś także Yoo "FATE" Su-hyeok, gracz ze środkowej alei. Tego samego dnia pożegnano Shina "Hollowa" Yong-juna oraz Choia "Wizera" Ui-seoka. Wszystkie bieżące transfery na scenie League of Legends możecie zobaczyć, klikając w belkę poniżej: