fot. Riot Games/Michał Konkol

Dreams partnerem FORG1VENA na dolnej alei Schalke 04?

Mimo że sam transfer Konstantinosa „FORG1VENA” Tzortziou do FC Schalke 04 wciąż pozostaje w sferze plotek, to według ostatnich informacji przekazanych przez ESPN Esports już poznaliśmy kompana Greka na dolnej linii S04. Jak donosi amerykański serwis, częścią Schalke w przyszłym sezonie LEC będzie znany w roku 2019 z występów dla SK Gaming Han „Dreams” Min-kook. Co ciekawe, Koreańczyk wciąż ma ważny kontrakt z dotychczasowym pracodawcą, więc klub z Gelsenkirchen był rzekomo gotowy do uiszczenia należnej za 23-latka kwoty.

Jeżeli do finalizacji tego transferu dojdzie, to Dreams będzie drugim po Oskarze „Selfmadzie” Boderku zawodnikiem SK Gaming, który zdecydował się zmienić barwy przed startem kolejnego sezonu LEC. Wczoraj Polak został oficjalnie zaprezentowany jako dżungler Fnatic. Umowy pozostałych zawodników gasną dopiero w przyszłym roku, tak więc potencjalnie SK miałoby do obsadzenia tylko dwa wakaty – w dżungli i na pozycji wspierającego. Pierwszy z nich, również według doniesień ESPN, objąłby były dżungler Schalke, Kim „Trick” Gang-yun, drugi zaś pozostaje sprawą otwartą.

Jeśli natomiast chodzi o skład brązowych medalistów ostatniego splitu, tam wciąż nie znamy potencjalnego leśnika. Według rozważań Inven Global do Schalke 04 wróci po kilku miesiącach rozłąki Maurice „Amazing” Stückenschneider, choć te domysły opierają się głównie na tweecie Finna-Lukasa „Dona Artsa” Salomona podanym dalej przez S04, zamiast informacji u źródeł. Zakładając jednak, że do tego transferu dojdzie, tak będzie prezentowała się kompletna piątka Schalke 04 na przyszły sezon:

Andrei „Odoamne” Pascu
Maurice „Amazing” Stückenschneider
Felix „Abbedagge” Braun
Konstantinos „FORG1VEN” Tzortziou
Han „Dreams” Min-kook

Aby być na bieżąco z najważniejszymi informacjami dotyczącymi roszad na scenie League of Legends, śledźcie do naszego huba transferowego:

Tagi: , , , ,
Przeczytaj poprzedni wpis: close
JackeyLove

Roszad w Invictus Gaming ciąg dalszy. JackeyLove wolnym agentem!

Piątek rozpoczynamy z przytupem, bo od intrygującej informacji z Dalekiego Wschodu, a konkretnie z obozu Invictus Gaming. Okazuje się, że z zespołem p...