FORG1VEN
fot. Riot Games

Powrót FORG1VENA coraz bliżej? Według doniesień ESPN Grek dołączy do Schalke 04

Karuzela transferowa na scenie League of Legends nabrała zawrotnego tempa. W przeciągu ostatnich kilkunastu godzin byliśmy zasypywani kolejnymi informacjami dotyczącymi roszad w czołowych zespołach LoL-a i wcale się nie zanosi na nagłe spowolnienie tego tsunami ogłoszeń. Standardowo w tym okresie aktywny jest ESPN Esports, który sypie doniesieniami jak z rękawa, i to w większości przypadków doniesieniami trafnymi.

Czy tak będzie również w przypadku Konstantinosa „FORG1VENA” Tzortziou? Jak informuje amerykański serwis, Grek ma dołączyć do FC Schalke 04 i zająć miejsce na dolnej alei, zwolnione dokładnie tydzień temu po odejściu Eliasa „Upseta” Lippa. Jeśli te informacje się potwierdzą, FORG1VEN ponownie będzie występował u boku Andreia „Odoamne” Pascu, z którym współdzielił barwy H2K jeszcze w roku 2016. Według informacji również przekazanych przez ESPN Schalke doszło do porozumienia z dotychczasowym toplanerem i Rumun będzie reprezentował klub z Gelsenrkichen jeszcze przez co najmniej dwa lata.

Ostatni raz FORG1VENA mogliśmy oglądać jako zawodnika Origen podczas pierwszej edycji European Masters. Patrząc jednak tylko na ścisłą czołówkę, trzeba sięgnąć pamięcią aż do roku 2016. Wtedy to grecki botlaner razem z Marcinem „Jankosem” Jankowskim i Oskarem „Vanderem” Bogdanem walczył o mistrzostwo świata, ale jego H2K musiało pogodzić się z porażką w półfinale Worlds. Po zakończeniu tego sezonu FORG1VEN dał jasno do zrozumienia, że przedłużenie kontraktu nie wchodziło w grę. W kolejnych latach odbył obowiązkową służbę wojskową w greckiej armii, a po jej zakończeniu ogłosił, że jest gotowy do ponownej walki o najwyższe trofea jako gracz League of Legends.

Tagi: , , , , ,
Przeczytaj poprzedni wpis: close

Florida Mayhem zaprezentowało nowego szkoleniowca

W kwietniu 2019 roku Vytis "Mineral" Lasaitis opuścił szeregi Florida Mayhem, by objąć stery Boston Uprising. Od tego czasu zespół z Miami-Orlando nie...