STS
fot. ESL/Carlton Beener

Ćwierć miliona dolarów czeka – dziś poznamy triumfatorów CS:GO Asia Championships

Przed nami ostatni dzień zmagań w ramach CS:GO Asia Championships 2019. Na polu walki zostały już tylko cztery formacje, które nadal zachowały szansę na końcowy triumf. Niemniej ten oraz główna nagroda w wysokości 250 tysięcy dolarów, mogą trafić tylko do jednej z nich.

Co ciekawe, w grze nie ma już żadnego zespołu, który w fazie grupowej zajął trzecie miejsce. Kto więc jest? Ano na przykład ENCE i MIBR, które pojawią się na serwerze jako pierwsze i można oczekiwać, że stoczą naprawdę wyrównany bój, którego faworyta trudno teraz wskazać. Kilka godzin później do gry przystąpią także mousesports oraz TYLOO i tutaj, gdyby zapytano nas o kandydata do zwycięstwa, normalnie wskazalibyśmy na skład z Europy. Trzeba jednak pamiętać, że Hansel „BnTeT” Ferdinand i spółka to największe zaskoczenie rozrywanych w Szanghaju zawodów i na swoim koncie mają już wygrane nad G2 Esports oraz wspomnianym MIBR-em. Niedzielne zmagania ukoronuje natomiast wielki finał, którego zwycięzca wzbogaci się o ćwierć miliona dolarów.

Niedzielny harmonogram prezentuje się następująco:

24 listopada

Półfinał

06:00 ENCE vs MIBR BO3
09:00 TYLOO vs mousesports BO3

Finał

12:00 ENCE/MIBR vs TYLOO/mouz BO3

Wszystkie mecze wraz z angielskim komentarzem oglądać będzie można na oficjalnym kanale PGL na Twitchu. Po więcej informacji na temat CS:GO Asia Championships 2019 zapraszamy do naszej relacji, do której przejść można po naciśnięciu na poniższy baner.

Tagi: , ,
Przeczytaj poprzedni wpis: close

Wisła All in! i Pompa z awansem! Znamy pełną listę uczestników zamkniętych eliminacji do WESG

Otwarty etap wschodnioeuropejskich eliminacji do World Electronic Sports Games w CS:GO dobiegł końca. Dziś do znanej nam już wcześniej szóstki uczestn...