Damie
fot. twitter.com/RomaFnatic

damie w czołowej czwórce FUT Champions Cup Stage 2 na PlayStation

Trzy dni zmagań w ramach drugiego etapu FUT Champions Cup już za nami. I chociaż ostatecznie Damian „damie” Augustyniak nie sięgnął po triumf, to i tak mamy powody do zadowolenia – wszak Polak znalazł się w gronie czterech najlepszych graczy na PlayStation 4.

21-latek zaczął swoją przygodę z rozgrywaną w Bukareszcie imprezą w stylu co najwyżej przeciętnym, bo w fazie grupowej poniósł aż dwie porażki i jego awans do play-offów długo nie był wcale taki pewny. Ostatecznie reprezentant AS Romy dopiął swego i zapewnił sobie przepustkę do kolejnej fazy, w niej natomiast rozprawił się zarówno z Javierem „JraLion10” Romero z MAD Lions, jak i Diogo „tuga810” Pombo z TS Warrior Player. Przeszkodą nie do przejścia okazał się dopiero grający dla SPQR Streaming & Gaming Paulo „Paulo Neto” Neto, który w półfinale pokonał damie 2:0.

Niemniej to nie Brazylijczyk dostąpił zaszczytu gry w wielkim finale, bo w ostatnim meczu na PS4 uznał on wyższość Diego „CRAZY’EGO” Campagnaniego z Teamu QLASH. Włoch w walce o końcowe zwycięstwo i główną nagrodę w wysokości 50 tysięcy dolarów zmierzyć się miał z Niklasem „NRaseckiem” Raseckiem i… okazał się od niego słabszy. Rywalizujący na co dzień na Xboxie One Niemiec ograł swojego rywala z Półwyspu Apenińskiego na obu platformach, za każdym razem triumfując 1:0.

Trzeci etap FUT Champions Cup odbędzie się między 17 a 19 stycznia 2020 roku. Warto w tym miejscu zaznaczyć, że damie dzięki lokacie zajętej podczas zmagań na PlayStation 4 znalazł się w gronie ośmiu zawodników, którzy już teraz mogą być pewni gry na nadchodzących zawodach.

Tagi: , , , , , ,
Przeczytaj poprzedni wpis: close

Zimna krew na Mirage'u, pokaz siły na Overpassie. Illuminar ostatnim półfinalistą ESL MP!

Drugi ćwierćfinał ESL Mistrzostw Polski Jesień 2019 w teorii nie mógł zakończyć się innym wynikiem niż triumfem Illuminar Gaming. Ze ekipą Pawła "inno...