STS
TheShy
fot. Riot Games/Colin Young-Wolff

Invictus dementuje plotki dotyczące TheShy’a. Organizacja gotowa podjąć kroki prawne

Włodarze Invictus Gaming mają dosyć wszelakiej maści pogłosek na temat potencjalnego transferu swojego zawodnika, Kanga „TheShy’a” Seung-loka. Chińska organizacja wydała wczoraj oficjalne oświadczenie za pośrednictwem Weibo, w którym dała jasno do zrozumienia, że osoby w dalszym ciągu głoszące nieprawdziwe informacje, mogą liczyć się nawet z wezwaniem do sądu. Ostatnie plotki dotyczące TheShy’a w różnych społecznościach internetowych […]

Włodarze Invictus Gaming mają dosyć wszelakiej maści pogłosek na temat potencjalnego transferu swojego zawodnika, Kanga „TheShy’a” Seung-loka. Chińska organizacja wydała wczoraj oficjalne oświadczenie za pośrednictwem Weibo, w którym dała jasno do zrozumienia, że osoby w dalszym ciągu głoszące nieprawdziwe informacje, mogą liczyć się nawet z wezwaniem do sądu.

Ostatnie plotki dotyczące TheShy’a w różnych społecznościach internetowych były złośliwie sfabrykowane. Obecnie tego typu pogłoski mają zły wpływ na reputację graczy. (…)

Wszyscy znają profesjonalizm TheShy’a, więc będziemy wstępować na drogę sądową przeciw tym atakującym personalnie gracza oraz szerzącym plotki na jego temat. Wszystkie oficjalne wieści podczas okienka transferowego będą udostępnione bezpośrednio przez drużynę, więc prosimy nie wierzyć w tak bezsensowe pogłoski.

Invictus gaming (tłum. Inven Global, źródło)

Invictus Gaming podkreśliło ponadto, że TheShy wciąż ma ważny kontrakt, a do tego on sam mocno zaznaczył, że nie zamierza zmienić zespołu. W oświadczeniu pojawiła się również informacja, że powodem dołączenia Kanga do iG była miłość do drużyny i przez dwa lata nie poprosił nawet o podwyżkę. Te informacje również pojawiły się w tłumaczeniu Inven Global, dostępnym pod tym adresem.

Tagi: , ,
Przeczytaj poprzedni wpis: close

Drużyna TUDSONA znalazła organizację!

Zaskakująco dobre występy w Esports Championship Series Season 8 popłaciły. Międzynarodowy zespół Filipa "TUDSONA" Tudeva, który dotychczas znany był...