STS

Wyłoniono ostatniego uczestnika zamkniętych kwalifikacji do WESG w Dotę 2

Otwarte kwalifikacje do World Electronic Sports Games 2019-2020 w Dotę 2, w których wziąć udział mogli również gracze z Polski, dobiegły końca. Minionego wieczoru wyłoniono ostatniego uczestnika zamkniętego etapu eliminacji, którym został zespół złożony z pięciu Bułgarów – minor atendari. Bułgarzy na swojej drodze do finału drugich otwartych kwalifikacji do WESG pokonali dwie tureckie formacje. W […]

Otwarte kwalifikacje do World Electronic Sports Games 2019-2020 w Dotę 2, w których wziąć udział mogli również gracze z Polski, dobiegły końca. Minionego wieczoru wyłoniono ostatniego uczestnika zamkniętego etapu eliminacji, którym został zespół złożony z pięciu Bułgarów – minor atendari.

Bułgarzy na swojej drodze do finału drugich otwartych kwalifikacji do WESG pokonali dwie tureckie formacje. W finale natomiast musieli podjąć Gruzinów z Monaspa, lecz i oni ostatecznie nie dali rady rozpędzonemu bułgarskiemu miksowi. Warto zaznaczyć, że w drugich otwartych eliminacjach również nie zobaczyliśmy chociażby jednego reprezentanta naszego kraju, wobec czego w zamkniętych kwalifikacjach nie ujrzymy polskiego akcentu.


>> ZAGRAJ W KWALIFIKACJACH DO WESG <<


Zamknięte europejskie eliminacje do WESG 2019-2020 w Dotę 2 dla Europy Wschodniej odbędą się 29 listopada – 9 grudnia. Wezmą w nich cztery drużyny, wśród których oprócz minor atendari znalazły się Ad Finem, Team Romania oraz KVP.

Materiał powstał we współpracy z U Can Company.

Tagi: , , , , ,
Przeczytaj poprzedni wpis: close

Odświeżona Diana wkracza na PBE. Znamy szczegóły zmian i nowy wygląd umiejętności

Riot Games zdecydowanie nie próżnuje w ostatnich miesiącach. Producenci League of Legends nie tylko zapowiedzieli, że pracują nad całkowitym reworkiem...