STS
fot. ESL/Adela Sznajder

gla1ve o zwiększeniu ceny SG 553: Zmierzamy w dobrym kierunku

Minął ponad tydzień, od kiedy w Counter-Strike’u: Global Offensive pojawiła się aktualizacja osłabiająca znienawidzonego przez wielu SG 553, znanego również jako Krieg. Cena tej broni została podniesiona z 2700 dolarów do równo trzech tysięcy. Dla pewnego odsetka graczy ten nerf nie był jednak wystarczający, a zdanie to po części podziela również in-game leader Astralis, Lukas „gla1ve” […]

Minął ponad tydzień, od kiedy w Counter-Strike’u: Global Offensive pojawiła się aktualizacja osłabiająca znienawidzonego przez wielu SG 553, znanego również jako Krieg. Cena tej broni została podniesiona z 2700 dolarów do równo trzech tysięcy. Dla pewnego odsetka graczy ten nerf nie był jednak wystarczający, a zdanie to po części podziela również in-game leader Astralis, Lukas „gla1ve” Rossander.

Nie jestem pewny, czy zwiększenie ceny jest wystarczające dla Kriega – powiedział Duńczyk w rozmowie z serwisem Dot Esports. – Definitywnie zmierzamy w dobrym kierunku – dodał. gla1ve wyznał ponadto, że w związku ze wzrostem ceny gracze potencjalnie będą kupować SG 553 tylko w określonych sytuacjach. – Czasem naprawdę widzę, że musisz kupić AK-47 [zamiast Kriega], bo potrzebujesz więcej użytecznych przedmiotów. Więc moim zdaniem wybór użyteczności albo Kriega to dobry kierunek – stwierdził 24-latek.

To nie wszystkie zmiany w cenach inwentarza, jakie pojawiły się we wspomnianej aktualizacji. Postanowiono również wzmocnić FAMASA oraz Galila, zmniejszając koszt ich zakupu o 200 dolarów dla każdej z tych dwóch broni, a ponadto obie doczekały się poprawek celności strzałów. O tym, co jeszcze pojawiło się w ówczesnej aktualizacji, przeczytacie pod tym adresem.

Tagi: , , ,
Przeczytaj poprzedni wpis: close

Nowa organizacja esportowa w Polsce. Przywitajcie Arcane Wave

Zapowiedź z czwartych urodzin Illuminar Gaming w końcu się urzeczywistniła. Na polskiej scenie powstała nowa organizacja esportowa – Arcane Wave, a je...