fot. MAD Lions

Oficjalnie: MAD Lions w LEC 2020!

Na początku miesiąca informowaliśmy, że Splyce nie pojawi się w przyszłorocznej edycji League of Legends European Championship, ustępując miejsca należącemu do tego samego właściciela MAD Lions. Dziś informacja ta została oficjalnie potwierdzona przez władze Riotu – hiszpańskie Lwy rozpoczynają walkę w najbardziej prestiżowej lidze LoL-a w Europie.

Jest wiele rzeczy, które hiszpańska kultura ma do zaoferowania światu, my zaś jesteśmy gotowi, by dostarczyć ten unikatowy klimat fanom League of Legends z Europy oraz całego świata. Jesteśmy podekscytowani faktem, że nasi gracze i kibice będą mieli okazję, by cieszyć się największymi zmaganiami LoL-a w Europie – przyznał Jorge Schnura, współzałożyciel MAD Lions. – Chcemy podziękować fanom Splyce i zaprosić ich do tego, by dołączyli do nas z uwagi na nadchodzącą nową erę w LEC – wtórował mu Chris Overholt, prezes OverActive Media, do której to spółki należą obie organizacje.

Przy okazji rebrandingu włodarze zaprezentowali także nową identyfikację wizualną MAD Lions, która w porównaniu do tej obecnie stosowanej uległa pewnym modyfikacjom. Ponadto poznaliśmy też pełny skład drużyny – posiadane w Splyce miejsce zachował tylko znany z Illuminar Gaming Marek „Humanoid” Brázda. Poza nim w organizacji pozostał też Andrei „Orome” Popa, który miniony sezon spędził w drugim zespole w lidze hiszpańskiej. Do tej dwójki dołączyli także mający za sobą grę w Polskiej Lidze Esportowej Matyáš „Carzzy” Orság oraz rywalizujący ostatnie na niemieckiej scenie Norman „Gistick” Kaiser i Zhiqiang „Shadow” Zhao.

Skład MAD Lions prezentuje się:

Andrei „Orome” Popa
Zhiqiang „Shadow” Zhao
Marek „Humanoid” Brázda
Matyáš „Carzzy” Orság
Norman „Gistick” Kaiser

Aby być na bieżąco z najważniejszymi roszadami wśród czołowych drużyn LoL-a, polecamy śledzić poniższy artykuł:

Tagi: , , , , , , , ,
Przeczytaj poprzedni wpis: close
Wolf, SK Telecom T1, Worlds 2017

Dwukrotny mistrz świata LoL-a ogłasza zakończenie kariery przez zaburzenia psychiczne

Kolejny legendarny zawodnik League of Legends postawił kropkę w swojej karierze. Lee "Wolf" Jae-wan ogłosił dzisiaj w wywiadzie z serwisem Inven Globa...