fot. ESL/Jak Howard

Codewise Gaming oficjalnie kończy współpracę z TaZem i spółką

Codewise Gaming ogłosiło, iż po zaledwie sześciu miesiącach zakończyło współpracę ze swoim składem CS:GO znanym jako Aristocracy. Trudno jednak powiedzieć, by fakt ten zaskoczył kogokolwiek, bo o takim scenariuszu mówiono już od dłuższego czasu.

Przypomnijmy, że nazwa Aristocracy powróciła na scenę Counter-Strike’a w maju tego roku, gdy Wiktor „TaZ” Wojtas i jego koledzy z drużyny rozstali się z devils.one. Miesiąc później ekipę pod swoje skrzydła przyjęła natomiast należąca do rodziny Grynów firma Codewise Gaming. Nadzieje były wówczas spore, tym bardziej że ekipa miała przed sobą występ na DreamHacku Open w Jönköping. Niemniej ostatecznie podopieczni Mariusza „Loorda” Cybulskiego nie wygrali ani w Szwecji, ani nigdzie indziej, a niedawno spadli do baraży o utrzymanie w ESL Pro League.

Jak już wiele osób wie lub się domyśla, z dniem dzisiejszym kończymy współpracę z zespołem Aristocracy. Chcielibyśmy…

Posted by Aristocracy on Friday, 29 November 2019

W związku z tym TaZ i spółka pojawią się w Katowicach na lanowych finałach ESL Mistrzostw Polski Jesień 2019 już jako Arcy i ponadto wystąpią pod innym logiem. – Dalej reprezentujemy Aristocracy, ale gramy bardziej dla siebie – wyjaśnił nam podczas niedawnego wywiadu Paweł „dycha” Dycha.

Tagi: , , , , , , , , , ,
Przeczytaj poprzedni wpis: close
Blaber, Cloud9, Worlds 2019

Blaber w pierwszym składzie Cloud9

Po odejściu Dennisa "Svenskerena" Johnsena z Cloud9 faworytem do zajęcia jego miejsca w dżungli wicemistrzów Ameryki Północnej był bez wątpienia Rober...