fot. StarLadder/Igor Bezborodov

Oficjalnie: Renegades zakontraktowało nowy skład CS:GO!

Pod koniec października Renegades utraciło swoją dywizję CS:GO, która została wykupiona przez 100 Thieves. Niemniej już wtedy amerykańska organizacja przekonywała, że nie powiedziała jeszcze ostatniego słowa w tytule od Valve i powróci na scenę z nowym składem.

Wczorajszego wieczoru Jarek „DeKay” Lewis jako pierwszy informował, że zainteresowanie Renegades wzbudzili zawodnicy Grayhound Gaming. Dziś Renegades oficjalnie potwierdziło transfer całego zespołu, który obecnie zajmuje 23. pozycję w światowym rankingu, co czyni go drugim najlepszym w swoim regionie. W tym roku Chris „dexter” Nong i spółka wzięli udział w dwóch turniejach rangi Major, jednak na obu z nich pierwsza faza zmagań okazała się barierą nie do przeskoczenia. Sporą niespodzianką była postawa ekipy podczas DreamHack Masters Malmö 2019, gdy sensacyjnie wyeliminowała ona Team Liquid i była bliska awansu do ćwierćfinału.

Teraz zespół przebywa w Odense, gdzie rozgrywają się finały 10. sezonu ESL Pro League. Los nie oszczędził nowych reprezentantów Renegades, gdyż już na start przyjdzie im się zmierzyć z najlepszą piątką globu, Astralis.

Nowy skład Renegades wygląda następująco:

  • Christopher dexter” Nong
  • Ollie „DickStacy” Tierney
  • Liam „malta” Schembri
  • Simon „Sico” Williams
  • Joshua „INS” Potter
Tagi: , , , , , , , ,
Przeczytaj poprzedni wpis: close
ARCY

ARCY w finale WB kwalifikacji do WESG, Izako Boars odpada z LOOT.BET Season 5

Po zakończonych finałach jesiennego sezonu ESL Mistrzostw Polski rodzime zespoły ponownie przystąpiły do internetowych zmagań. Stawki dzisiejszych spo...