fot. ESL/Adam Łakomy

Wtorkowe mecze Polaków w CS:GO: powalczą ARCY, Wisła i AGO

W poniedziałek rodzime formacje Counter-Strike: Global Offensive walczyły ze sobą w bratobójczych pojedynkach, zaś dziś czekają ich międzynarodowe wyzwania. Na serwerze we wtorkowy wieczór i popołudnie zameldują się zawodnicy ARCY, Wisły All in! Games Kraków oraz x-komu AGO.

Zaczniemy od pojedynku z udziałem Sprout i ARCY, którego stawką będzie awans do play-offów United Masters League Season 2. Zwycięzca uzyska promocję do kolejnego etapu, podczas gdy przegrany będzie musiał o niego walczyć w piątej rundzie spotkań. Trzy godziny później, planowo o 18:00, do gry w ESEA MDL Season 32 Climber Cup przystąpią podopieczni Wisły All in! Games Kraków, którzy slota w tych zawodach wywalczyli sobie dzięki miejscu w top 4 ESL Mistrzostw Polski Jesień 2019. Na drodze Grzegorza „SZPERO” Dziamałka i spółki stanie włoska drużyna HSL Esports. Na koniec dnia zaplanowano natomiast potyczkę x-komu AGO z ENRAGE w kwalifikacjach do WESG. Wczoraj Jastrzębie przegrały, przez co spadły do dolnej drabinki i teraz nie mogą już sobie pozwolić na porażkę jeśli chcą liczyc się w walce o wyjazd do Chin.

Harmonogram dzisiejszych meczów Polaków w CS:GO oraz linki do transmisji znajdziecie tutaj:

3 grudnia
15:00 Sprout vs ARCY BO3 transmisja
18:00 Wisła All in! vs HSL Esports BO3 transmisja
21:00 x-kom AGO vs ENRAGE BO3 transmisja
Tagi: , , , , , , , , , , , , ,
Przeczytaj poprzedni wpis: close

Startuje grudniowy maraton turniejowy – pierwszy przystanek: Odense

Grudzień bez wątpienia będzie jednym z najbardziej intensywnych miesięcy w tegorocznym kalendarzu światowego Counter-Strike'a. Swoisty maraton z udzia...