fot. ESL/Adam Łakomy

Illuminar poznało pierwszego rywala na DreamHack Open Sevilla

Illuminar Gaming nie mogło długo świętować zwycięstwa w ESL Mistrzostwach Polski Jesień 2019, bo na horyzoncie nadwiślańskiej formacji widnieje już kolejny prestiżowy turniej CS:GO. Za nieco ponad tydzień Polacy rozpoczną bowiem rywalizację na DreamHack Open Sevilla 2019. A z kim podopieczni Adriana „IMD” Piepera zmierzą się w fazie grupowej? Z pomocą przychodzą organizatorzy.

Biało-czerwoni trafili do zbioru B, a ich pierwszym przeciwnikiem będzie GODSENT. Międzynarodowa mieszanka w ubiegły weekend również miała okazję sprawdzić się w środowisku offline – Mikail „Maikelele” Bill i spółka dotarli do półfinału DH Open Winter, a w Hiszpanii z pewnością będą chcieli poprawić ten rezultat. Z identycznym zamiarem do Sewilli wybierze się inny grupowy rywal iHG, czyli ex-Tricked. Duńczycy w Jönköping uznali wyższość tylko forZe, kończąc zawody na drugiej lokacie. Stawkę w tej grupie uzupełni Gambit Youngsters. W zbiorze A w akcji również zobaczymy trzy ekipy z czołowej trzydziestki światowego rankingu – CR4ZY, BIG oraz walczące obecnie na finałach ESL Pro League Season 10 North. O dobry wynik na rodzimej ziemi postara się za to zbudowane głównie z Hiszpanów Movistar Riders.

Tak wygląda podział na grupy:

Grupa A Grupa B
CR4ZY Illuminar Gaming
North ex-Tricked
BIG GODSENT
Movistar Riders Gambit Youngsters

Inauguracyjne spotkania prezentują się następująco:

13 grudnia
11:00 CR4ZY vs Movistar Riders BO1
12:30 ex-Tricked vs Gambit Youngsters BO1
14:00 BIG vs North BO1
15:30 GODSENT vs Illuminar Gaming BO1

DreamHack Open Sevilla 2019 potrwa od 13 do 15 grudnia, a zespoły powalczą o nagrody z puli wynoszącej sto tysięcy dolarów. Cała rywalizacja będzie miała miejsce w centrum kongresowym FIBES.

Tagi: , , , , , ,
Przeczytaj poprzedni wpis: close

Tabasko wspomoże Team YDN w kwalifikacjach do włoskiej ligi LoL-a

Nieco ponad miesiąc temu polską scenę esportową obiegła informacja o tym, że po ponad półtorarocznej przerwie do profesjonalnej gry powraca Wojciech "...

>