fot. ESL/Stephanie Lieske

mantuu na pierwszym lanie w nowych barwach – OG zaproszone na cs_summit 5

Organizatorzy cs_summit 5 rozdali dziś ostatnie zaproszenie na swój nadchodzący turniej. Dość niespodziewanie okazało się, że na rozgrywki w Los Angeles podejdzie… OG, którego wejście na scenę Counter-Strike’a zostało oficjalnie potwierdzone dopiero wczoraj.

Nadchodzący turniej będzie doskonałą okazją dla reprezentantów OG na pokazanie swojej wartości. Wśród członków nowopowstałej drużyny możemy znaleźć kilka znanych nazwisk jak chociażby Aleksi „Aleksib” Virolainen czy Nathan „NBK-” Schmitt. Na liście uczestników imprezy też nie zabraknie czołowych zawodników – udział w cs_summit 5 wezmą m.in. G2 Esports, MIBR, mousesports czy też Virtus.pro. Zatem pozostaje nam zadać sobie pytanie, czy Mateusz „mantuu” Wilczewski i jego koledzy zdołają zagrozić oponentom i osiągną coś na nadchodzącym turnieju?

Pełna lista uczestników wydarzenia wygląda następująco:

FURIA Esports G2 Esports MIBR
mousesports OG Virtus.pro

cs_summit 5 odbędzie się między 12 a 15 grudnia w Los Angeles. Łączna pula nagród turnieju wyniesie aż 150 tysięcy dolarów. Format turnieju i jego harmonogram ciągle pozostają tajemnicą, lecz powinno się to zmienić już w najbliższych dniach.

Tagi: , , , ,
Przeczytaj poprzedni wpis: close

Illuminar w play-offach UML, Virtus.pro traci margines błędu

Spotkanie Illuminar Gaming z Virtus.pro w United Masters League Season 2 dziś rano zapowiadaliśmy jako jeden z etapów przygotowań polskich drużyn CS:G...

>