STS
Fortnite Winter Royale 2019
fot. Epic Games/Fortnite

Fortnite Winter Royale powraca z pulą nagród wynoszącą 15 mln dolarów

Epic Games ogłosiło powrót Fortnite Winter Royale. Co ciekawe, nadchodzące zawody odbędą się jeszcze w bieżącym roku, a ich pula nagród przyćmi praktycznie wszystkie inne turnieje organizowane przez twórców gry z wyjątkiem Mistrzostw Świata.

Tegoroczna edycja Winter Royale będzie miała za zadanie naprawić wpadkę, do której doszło rok temu. Organizatorzy do czasu rozpoczęcia rozgrywek nie usunęli wtedy z gry miecza Infinity Blade, który dawał bardzo dużą przewagę jego posiadaczowi. Pula nagród imprezy, która będzie miała miejsce w trzecim tygodniu grudnia, wyniesie aż 15 milionów dolarów, co pod tym względem umieszcza ją w hierarchii zaraz za mistrzostwami świata. Każdego dnia gracze będą mogli uzyskać aż jedną trzecią z ww. kwoty.

Fortnite Winter Royale 2019 obejmie trzy osobne turnieje rozgrywane od 20 do 22 grudnia. Każdy z nich będzie miał osobną punktację oraz pulę nagród. W imprezie będą mogli uczestniczyć zawodnicy ze wszystkich regionów i platform. Ważne jest to, że każde zawody będą miały przypisaną platformę. Zawodnicy grający na konsolach nie będą zmuszani do walki z tymi grającymi na komputerach i vice versa. Wydarzenie będzie ponadto dostępne dla każdego gracza.

Epic Games nie ujawniło jeszcze dokładnego formatu, zasad, ani zaproszonych graczy. Pozostałe szczegóły organizatorzy udostępnią w najbliższym czasie.

Tagi: , , , , , , ,
Przeczytaj poprzedni wpis: close
Riot Forge

Jeszcze więcej gier z uniwersum League of Legends? Twórcy LoL-a prezentują Riot Forge

W połowie października Riot Games zasypało nas nowościami z okazji dziesięciolecia swojej sztandarowej produkcji, czyli League of Legends. Wówczas ame...