Actina PACT Sobol
fot. ESL/Adam Łakomy

PACT wraca z martwych i zaczyna rywalizację w play-offach LOOT.BET/CS Season 5

Piąta edycja LOOT.BET/CS już dwa dni temu weszła w fazę play-off. Niemniej dopiero dziś do gry przystąpi pierwsza z trzech polski formacji w stawce, czyli Actina PACT. Co ciekawe, dobrze zna ona swojego najbliższego rywala, wszak w ramach tych samych rozgrywek mierzyła się z nim ona zaledwie… trzy dni temu.

Winstrike Team vs Actina PACT
14:30 (BO3)

Los bowiem chciał, że naprzeciwko PACTU ponownie stanie Winstrike Team, z którym Polacy grali już na początku tego tygodnia. Wówczas górą był zespół z Europy Wschodniej, który po trudnym boju pokonał Kamila „Sobola” Sobolewskiego i spółkę 2:1, eliminując ich tym samym z zawodów. Na całe szczęście dla rodzimej piątki z udziału w rozgrywkach zrezygnowało HellRaisers, dzięki temu ta została przywrócona do życia i teraz będzie miała okazję zemścić się na niedawnym przeciwniku za wcześniejszą porażkę. Tym bardziej że tym razem mieli oni nieco czasu na zregenerowanie sił – wszak do poprzedniego meczu przystępowali z marszu tuż po wygranych przez siebie lanowych finałach Polskiej Ligi Esportowej.

Anglojęzyczną transmisję z meczu pomiędzy Winstrike Teamem a Actiną PACTEM obejrzeć będzie można za pośrednictwem oficjalnego kanału UCC na Twitchu.

Tagi: , , , ,
Przeczytaj poprzedni wpis: close

Gaba wypełni lukę po Nati w drużynie półfinalistek ESL Sprite Mistrzostw Kobiet

Przed kilkoma Warriors Team poinformował o tym, że z żeńską dywizją CS:GO rozstała się Natalia "Nati" Batog. Nie trzeba było jednak długo czekać na og...