STS
fot. ESL/Kelly Kline

Drużyna Tabasko z awansem do głównej włoskiej ligi LoL-a!

Nieco ponad dwa tygodnie temu informowaliśmy o tym, że Wojciech „Tabasko” Kruza zdecydował się spróbować swoich sił poza granicami Polski i weźmie udział w kwalifikacjach do najważniejsze włoskiej ligi League of Legends, PG Nationals. Dziś natomiast wracamy do tego tematu, a to za sprawą sporego sukcesu ekipy Polaka, która zapewniła sobie udział w wiosennej odsłonie […]

Nieco ponad dwa tygodnie temu informowaliśmy o tym, że Wojciech „Tabasko” Kruza zdecydował się spróbować swoich sił poza granicami Polski i weźmie udział w kwalifikacjach do najważniejsze włoskiej ligi League of Legends, PG Nationals. Dziś natomiast wracamy do tego tematu, a to za sprawą sporego sukcesu ekipy Polaka, która zapewniła sobie udział w wiosennej odsłonie rozgrywek.

Tabasko w turnieju promocyjnym rywalizował w barwach drużyny You Die Next, z którą walkę rozpoczął od spotkania z zespołem Dropz Esports. Pierwszy rywal YDN nie okazał się zbyt wymagający i leśnik znad Wisły wraz ze swoimi kolegami odnieśli zwycięstwo. W drugiej rundzie turnieju oponentem ekipy Polaka było Cyberground Gaming i to właśnie ta formacja napsuła sporo krwi YDN, szczególnie w drugiej grze, gdzie do 31. minuty padło aż 58 eliminacji. Finalnie jednak raz jeszcze to zespół Kruzy zaprezentował się lepiej, wygrywając tę serię.

Na ten moment nie wiadomo czy Tabasko zdecyduje się na wyjazd do Włoch i będzie kontynuować współpracę z You Die Next, występując w wiosennej odsłonie ligi, której główną nagrodą jest awans na European Masters. Warto także wspomnieć, że wciąż nie poznaliśmy ostatniego uczestnika PG Nationals Spring 2020, bo w walce o slot wciąż pozostają Cyberground Gaming oraz HG Esports, obie te drużyny zmierzą się ze sobą już dziś o godzinie 18:00.

Tagi: , , , , ,
Przeczytaj poprzedni wpis: close

Mesut Özil usunięty z chińskiej wersji PES-a za krytykę chińskiego rządu

Nie milkną echa niedawnych słów Mesuta Özila, piłkarza Arsenalu, który otwarcie skrytykował chiński rząd za sposób, w jaki traktuje on ujgurskich muzu...