fot. ESL/Stephanie Lieske

Początek weekendu z AGO i zespołem OKOLICIOUZA

Im bliżej końca roku, tym mniej dzieje się na międzynarodowej scenie Counter-Strike’a. Ale nim zespoły na dobre zapadną w chwilowy sen zimowy, czeka nas jeszcze kilka spotkań – dziś na przykład w akcji zobaczymy dwie formacje, których reprezentantami są Polacy.

Unicorns of Love vs BIG Academy/ad hoc
15:00 (BO3)

transmisja

Jako pierwszy na serwerze zamelduje się Michał „OKOLICIOUZ” Głowaty. Kojarzony z występów m.in. dla Virtus.pro 22-latek od kilku miesięcy związany jest już z Unicorns of Love, wraz z którym weźmie udział w startujących dziś w Dortmundzie finałach pierwszej dywizji 99Liga Season #13. Te zawodnicy UoL rozpoczną od drugiej rundy gauntletu, co oznacza, że na ten moment nie znamy jeszcze ich rywala. Tym będzie BIG Academy lub też ad hoc gaming – wszystko zależy od tego, kto wygra zaplanowany na 11:00 pojedynek inauguracyjny. Jeżeli jednak OKOLICIOUZ i spółka przejdą przez tę przeszkodę, to w finale rozgrywek, którego stawką będzie 5 tysięcy euro, zmierzą się oni z osłabionym niedawnym odejściem Mateusza „mantuu” Wilczewskiego ALTERNATE aTTaX.

Nordavind vs x-kom AGO
15:30 (BO3)

transmisja

Wczoraj gracze x-kom AGO pozostali na powierzchni i poradzili sobie z bułgarskim SKADE, dzięki czemu jako ostatnia polska formacja zachowali szanse na triumf w LOOT.BET/CS Season 5. Jastrzębie nie mają jednak czasu na odpoczynek, bo dziś czeka na nich kolejny rywal – Nordavind. Co ciekawe, drużyna Rubena „RUBINO” Villarroela rozpoczęła play-offy od porażki właśnie ze wspomnianym SKADE, niemniej potem, już w dolnej drabince, ograła m.in. Wisłę All in! Games Kraków. Teoretycznie tym razem Skandynawom nie powinno być tak łatwo, zwłaszcza że AGO po słabszych ostatnio rezultatach zdaje się wracać powoli na właściwe tory. I jeżeli nadal myśli o zawojowaniu online’owych rozgrywek, to musi na nie wrócić czym prędzej, bo ewentualna przegrana z Nordavind oznaczać będzie dla Polaków eliminację.

Tagi: , , , , ,
Przeczytaj poprzedni wpis: close

EPICENTER wchodzi w fazę play-off, dziś wystąpią m.in. Evil Geniuses i Na`Vi

Po dniu przerwy powraca EPICENTER 2019. W gronie uczestników nie ma już co prawda EHOME i Virtus.pro, które odpadły po fazie grupowej, ale nie znaczy...