fot. twitter.com/okoliciouz

OKOLICIOUZ z trofeum. Unicorns of Love wygrywa lana w Dortmundzie

Od czasu wrześniowego transferu do Unicorns of Love Michał „OKOLICIOUZ” Głowaty nie miał jeszcze okazji wznieść żadnego trofeum. Ale to zmieniło się w ostatnią sobotę – to właśnie wtedy Polak i jego koledzy zatriumfowali na finałach pierwszej dywizji 99Liga Season #13.

Popularne Jednorożce przybyły na rozgrywanego w Dortmundzie lana jako drugi zespół fazy zasadniczej, to natomiast zapewniło im miejsce od razu w drugiej rundzie gauntletu, gdzie mogli oczekiwać na swojego rywala. Tym ostatecznie było ad hoc gaming, które wcześniej rozprawiło się z BIG Academy, a potem napsuło UoL nieco krwi. Wszystko dlatego, że starcie OKOLICIOUZA i spółki z ad hoc miało momentami naprawdę wyrównany przebieg i chociaż finalnie to ekipa Polaka opuściła serwer ze zwycięstwem 2:0, to wcześniej musiała się sporo napocić, by je zdobyć.

Tak czy inaczej, nie było czasu na odpoczynek, bo w finale trzeba było podjąć ALTERNATE aTTaX, które na zawody przyjechało ze zmiennikiem. I być może to był jeden z aspektów, który sprawił, że zespół ten nie był w stanie postawić się Unicorns of Love. Dość powiedzieć, że na żadnej z obu rozegranych map oponenci UoL nie zdobyli choćby 10 rund, przegrywając 9:16 na Vertigo i 7:16 na Duście 2. Dzięki temu koniec końców to drużyna Głowatego zajęła pierwsze miejsce i wzbogaciła się o 5 tysięcy euro.

Końcowa klasyfikacja oraz podział puli nagród finałów 99Liga Season #13 prezentują się następująco:

1. Unicorns of Love 5 000 €
2. ALTERNATE aTTaX 2 500 €
3. ad hoc gaming 1 000 €
4. BIG Academy 1 000 €
Tagi: , , , , ,
Przeczytaj poprzedni wpis: close

250 tysięcy dolarów na stole. Dziś poznamy triumfatora EPICENTER 2019

Po kilku dniach rywalizacji lista uczestników EPICENTER 2019 zmniejszyła się o połowę – z ośmiu ekip, które we wtorek przystępowały do gry, pozostały...