STS
fot. ESL/Adam Łakomy

Udane zakończenie roku. x-kom AGO wygrywa LOOT.BET Season 5!

Takie prezenty pod choinkę polscy kibice chcieliby otrzymywać co roku! W ostatnim meczu poprzedzającym przerwę świąteczną x-kom AGO bez straty mapy pokonało Winstrike Team, a w związku z tym wygrało piąty sezon zmagań sponsorowanych przez LOOT.BET. Droga Jastrzębi do wielkiego finału nie była pozbawiona przeszkód. Już w ćwierćfinale podopieczni Mikołaja „miniroxa” Michałkowa wyczerpali margines błędu, […]

Takie prezenty pod choinkę polscy kibice chcieliby otrzymywać co roku! W ostatnim meczu poprzedzającym przerwę świąteczną x-kom AGO bez straty mapy pokonało Winstrike Team, a w związku z tym wygrało piąty sezon zmagań sponsorowanych przez LOOT.BET.

Droga Jastrzębi do wielkiego finału nie była pozbawiona przeszkód. Już w ćwierćfinale podopieczni Mikołaja „miniroxa” Michałkowa wyczerpali margines błędu, ulegając Wiśle All in! Games Kraków. Spadek do dolnej drabinki oznaczał, że rodzima drużyna nie mogła pozwolić sobie już nawet na najmniejsze potknięcie, jeśli myślała o zgarnięciu głównej nagrody. Srebrni medaliści ESL Mistrzostw Polski Jesień wygrali trzy spotkania z rzędu, co zapewniło im występ w małym finale. Dzisiejszego popołudnia nadwiślańska piątka nie dała najmniejszych szans HAVU Gaming i zameldowała się we właściwym finale rozgrywek.

W nim nasi rodacy mierzyli się z Winstrike, które przekonało się o ich sile w poprzedniej fazie i tym razem zapewne liczyło na inne rozstrzygnięcie. Nic z tych rzeczy, wszak Polacy ponownie pokazali swoją wyższość nad rywalem i zakończyli rok w dobrych humorach. Triumf w LOOT.BET Season 5 to największe międzynarodowe osiągnięcie obecnego składu x-kom AGO, który w większości został wyłoniony w procesie ponad dwumiesięcznych obserwacji prowadzonych przez organizację Jakuba Szumielewicza.

Pełna klasyfikacja LOOT.BET Season 5 wygląda następująco:

1. x-kom AGO 18 000 $
2. Winstrike Team 7 500 $
3. HAVU Gaming 3 000 $
4. Nordavind 1 500 $
5-6. SKADE, Wisła All in! Games Kraków
7-8. Actina PACT, SJ Gaming
9-11. HellRaisers, Team Heretics, Unique Team
12-14. 2115, Izako Boars, Team Secret
15-16. Nemiga Gaming, pro100
Tagi: , , , , ,
Przeczytaj poprzedni wpis: close

Vander: Hans sama jest trochę lepszy indywidualnie od Woolite'a, ale nie jest to duża różnica

Podczas Polskiego Weekendu Gwiazd mieliśmy przyjemność zamienić kilka słów z Oskarem "Vanderem" Bogdanem, który opowiedział nam o odsunięciu Paw...