fot. ESL/Stephanie Lieske

OKOLICIOUZ zamierza opuścić Unicorns of Love

Pod koniec minionego tygodnia Michał „OKOLICIOUZ” Głowaty mógł świętować pierwszy lanowy triumf w barwach Unicorns of Love. Wiele jednak wskazuje, iż mógł to być to jednocześnie także ostatni tego typu sukces Polaka w dotychczasowych barwach.

A przynajmniej tak pozwala wierzyć wpis, który 22-latek opublikował w mediach społecznościowych. Wynika z niego jasno, że polski zawodnik zamierza w najbliższym czasie rozpatrzyć wszystkie dostępne możliwości i poszukać dla siebie nowego wyzwania. Przyznał on również, że co prawda nadal pozostaje związany kontraktem z popularnymi Jednorożcami, ale mało prawdopodobne, by zdecydował się jeszcze na występy w dotychczasowym składzie. Niemniej w innym poście dodał, że nic nie jest jeszcze pewne.

OKOLICIOUZ trafił do Unicorns of Love we wrześniu 2019 roku, miesiąc po tym, gdy końca dobiegła jego przygoda z Virtus.pro. Od tego czasu Polak i jego koledzy sięgnęli po mistrzostwo pierwszej dywizji 99Liga Season #13, dotarli do czołowej czwórki zimowej edycji ESL Meisterschaft 2019, a na początku grudnia awansowali także do ESEA Mountain Dew League.

Tagi: , , ,
Przeczytaj poprzedni wpis: close

BnTeT ostatnim elementem układanki Gen.G Esports

Po kilku tygodniach włodarze Gen.G Esports zakończyli wreszcie kompletowanie pierwszego w swojej historii składu CS:GO. Zgodnie z pojawiającymi się ju...