fot. ESL/Adam Łakomy

PACT powalczy o życie w EGB Siberian Frost

Okres świąteczny upłynął graczom Actiny PACTU pod znakiem rywalizacji w online’owych potyczkach. I chociaż święta już się skończyły, to nie skończyły się jeszcze tegoroczne obowiązki Polaków, przed którymi kolejny pojedynek, tym razem o życie.

Project X vs Actina PACT
11:55 (BO3)

Piątkowa porażka z S-Gaming sprawiła bowiem, że PACT znalazł się na skraju eliminacji z EGB Siberian Frost. Jeżeli Kamil „Sobol” Sobolewski i spółka marzą jeszcze o zawojowaniu internetowych rozgrywek, to nie mogą już sobie pozwolić na żadną wpadkę, a okazji ku tej nie brakuje. Dziś np. polska piątka podejmie w 1. rundzie drabinki przegranych Project X – złożoną z trzech Ukraińców oraz dwóch Białorusinów drużynę, która w minionych dniach pokonała m.in. SKADE oraz Espadę. Formacja z Europy Wschodniej ma jednak problem z ustabilizowaniem formy, ale to samo można powiedzieć także o ekipie znad Wisły, która będzie co prawda faworytem, ale raczej nie takim znowu zdecydowanym.

Rosyjskojęzyczna transmisja z meczu pomiędzy Project X a Actiną PACTEM dostępna będzie pod tym adresem.

Tagi: , , , ,
Przeczytaj poprzedni wpis: close
Steam logo

Steam opublikował listę bestsellerów 2019 roku. Esportowe tytuły nadal na topie

Valve opublikowało zestawienia rekordowych tytułów, które są dostępne na platformie Steam. Znane i lubiane produkcje esportowe znalazły się zarówno na...