Nie minęły dwa tygodnie, a Pompa Team ponownie może pochwalić się pełnym, pięcioosobowym składem CS:GO. Rodzima organizacja zaprezentowała dziś bowiem nazwiska trzech nowo pozyskanych graczy, którzy uzupełnili powstałe niedawno kadrowe braki.

Przypomnijmy, że jeszcze przed Bożym Narodzeniem szeregi Pompy opuścili dwaj zawodnicy – Bartosz „baljs” Mikołajewicz oraz Patryk „Demho” Tomaszewski, nieco wcześniej natomiast z zespołem pożegnał się też Piotr „P1TER” Kubiak. W związku z tym włodarze PT ogłosili, iż rozpoczynają budowę nowego zespołu, za który odpowiadać mieli Łukasz „splawik” Jahns oraz Mikołaj „Miki Z Afryki” Szemraj. To właśnie ta dwójka pozostała w organizacji po personalnych roszadach, nie było jednak jasne kto i kiedy do niej dołączy. Sama Pompa zapewniała, iż drużyna w odmienionej formie zostanie przedstawiona jeszcze przed końcem 2019 roku.

I słowa dotrzymała. W najbliższym czasie, poza splawikiem oraz Mikim Z Afryki, barw Pompy bronić będzie m.in. Grzegorz „grzes1x” Bianga, który ze wspomnianą dwójką występował już w tym roku pod banderą OrgSeekers, a w przeszłości także w PRIDE. Wspólną przeszłość w szeregach nieobecnych już na scenie CS:GO Orłów ma także drugi z nowo pozyskanych, Michał "Czapel" Czapla. Ostatni wolny fotel otrzymał natomiast Mateusz "M4tthii" Szambelan, który jeszcze do niedawna związany był z Together Esports, a ostatnio podczas zmagań w Polskiej Lidze Esportowej wspomagał AVEZ Esport.

W tej sytuacji skład Pompa Teamu prezentuje się następująco:

  • Łukasz „splawik” Jahns
  • Mikołaj „Miki Z Afryki” Szemraj
  • Mateusz "M4tthii" Szambelan
  • Grzegorz „grzes1x” Bianga
  • Michał "Czapel" Czapla

Powyższa piątka w styczniu uda się na bootcamp. Ten będzie jednym z etapów przygotowań do Supreme Masters 2020, rozgrywanego w szwajcarskim mieście Amriswil lana, którego łączna pula nagród wyniesie 8 tysięcy franków szwajcarskich.