fot. ESL/Adam Łakomy

dycha: W pewnym momencie nie odczuwałem żadnej przyjemności z grania w CS-a

Koniec 2019 roku przyniósł ze sobą spore zmiany w zespole CS:GO występującym pod nazwą ARCY. Kilka dni temu formację opuścił Jacek „MINISE” Jeziak, jednak roszady zainaugurował Paweł „dycha” Dycha. Utalentowany zawodnik jeszcze na początku grudnia rozstał się z nadwiślańską piątką, nie podając wówczas wprawdzie powodów swojej decyzji. Więcej informacji z obozu 22-latka dotarło do nas dopiero teraz.

We wpisie opublikowanym na jednym z portali społecznościowych dycha gorąco podziękował swoim byłym już kompanom za wspólnie spędzony czas – Niestety przyszedł czas rozstania, nie mam żadnych pretensji do chłopaków i mam nadzieję, że oni też do mnie ich nie mają. Był to dla mnie najlepszy czas w życiu, odkąd pamiętam – następnie dodał – Myślę, że przez ostatni miesiąc wolnego czasu dużo sobie przemyślałem i wiem, w jaki sposób chce kontynuować moją karierę. Nad tą decyzją myślałem już dłuższy czas, szczerze mogę wam powiedzieć, że po prostu straciłem ten zapał i nie odczuwałem żadnej przyjemności z grania w CS-a w pewnym momencie – stwierdził.

Przypomnijmy, iż w ostatnich dniach kilka niezależnych źródeł poinformowało, iż dycha będzie kontynuował swoją karierę za granicami Polski. Zawodnik rzekomo ma dołączyć do Sprout, którego barw kiedyś bronił już Paweł „innocent” Mocek. – A co dalej ze mną? Dostałem pewne oferty, czy to z Europy, czy z Ameryki, ale myślę, że najlepiej będzie, gdy napiszę najnormalniej – ciąg dalszy nastąpi – tylko tyle do powiedzenia miał jednak sam strzelec.

Tagi: , ,
Przeczytaj poprzedni wpis: close

"Jak tam czas gry, zmalał, urósł?" Rozgrywka z ostatnich dwóch lat w LoL-u pod lupą

Dziś ostatni dzień 2019 roku. Nim oddacie się w pełni sylwestrowemu szaleństwu, mam dla Was kolejne statystyki. Podobnie jak rok temu na dzień wieńczą...