fot. StarLadder

pasha: Wydaje mi się, że za dwa, trzy dni pojawi się info o drużynie

Esportowa przyszłość Jarosława „pashyBicepsa” Jarząbkowskiego to kwestia, która już od wielu miesięcy nurtuje kibiców. 31-latek ponad rok temu znalazł się poza składem Virtus.pro, ale od tego momentu nie udało mu się znaleźć dla siebie nowej ekipy.

W międzyczasie pasha próbował stworzyć własny miks, który kilkukrotnie wystąpił pod nazwą youngsters. Ponadto próbował on swoich sił także w x-komie AGO, który budował zupełnie nowy skład, ale finalnie nie postawił na weterana międzynarodowych aren. Niewykluczone jednak, że już niedługo Jarząbkowski na dobre powróci do gry – tak pozwalają domniemywać jego słowa, które wygłosił podczas ostatniego streama. Polski Biceps wyjawił bowiem, iż już za kilka dni powinny pojawić się informacje na temat jego nowej drużyny. Niemniej na ten moment, to wszystko, co wiemy na ten temat.

Przypomnijmy, że kilka dni temu pasha wspominał na Twitterze, iż przypadkowo spotkał się z Wiktorem „TaZem” Wojtasem. Trudno jednak powiedzieć, czy spotkanie to miało charakter czysto towarzyski i Jarząbkowski jedynie podsyca plotki, czy też stało za nim coś więcej.

Tagi: , ,
Przeczytaj poprzedni wpis: close

Najlepsi gracze 2019 roku wg HLTV – 19. Brollan

Zaledwie 17-letni Ludvig "Brollan" Brolin został wybrany przez dziennikarzy portalu HLTV.org 19. najlepszym zawodnikiem CS:GO w minionym roku. Repreze...