STS
fot. AVEZ Esport/Kamil Zieliński

Zespół TaZa z nowym snajperem – hades wypożyczony do ARCY

Końcówka roku nie była specjalnie udana dla Wiktora „TaZa” Wojtasa i jego ekipy. Nie dość, że straciła ona wsparcie Codewise Gaming, to jeszcze pożegnała się z aż dwoma zawodnikami. Dziś jednak rozpoczął się proces uzupełniania braków! Szeregi ARCY zasilił bowiem Olek „hades” Miskiewicz, o którym naprawdę głośno zrobiło się na początku minionego roku, gdy wraz z […]

Końcówka roku nie była specjalnie udana dla Wiktora „TaZa” Wojtasa i jego ekipy. Nie dość, że straciła ona wsparcie Codewise Gaming, to jeszcze pożegnała się z aż dwoma zawodnikami. Dziś jednak rozpoczął się proces uzupełniania braków!

Szeregi ARCY zasilił bowiem Olek „hades” Miskiewicz, o którym naprawdę głośno zrobiło się na początku minionego roku, gdy wraz z zespołem Piotra „izaka” Skowyrskiego zajął pierwsze miejsce podczas ASUS ROG Join The Republic Challenge 2019. Młodemu snajperowi wróżono szybką karierę, tym bardziej że w pewnym momencie z jego usług skorzystało nawet Aristocracy, które potrzebowało zmiennika na czas trzecich otwartych eliminacji do europejskiego Minora. W międzyczasie 20-latek trafił także do x-komu AGO, gdzie brał udział w obserwacjach, finalnie jednak nie otrzymał propozycji stałej współpracy. Tę dało mu dopiero AVEZ, z którym związał się oficjalnie w połowie grudnia.

Cieszymy się, że jeden z naszych zawodników wzbudził zainteresowanie tak doświadczonego zespołu, jakim jest ARCY – przyznał w oświadczeniu Adam „destru” Gil, dyrektor ds. rozwoju w AVEZ. – Olek występować będzie u boku zawodników, z którymi gra w jednym zespole przez wielu graczy rozpatrywana jest w kontekście spełnienia marzeń. Mamy nadzieję, że wykorzysta swoją szansę i życzymy mu sukcesów pod nową banderą. Jednocześnie dziękujemy ARCY za sprawnie przeprowadzony proces negocjacji, w którym w ramach wypożyczenia hades będzie reprezentował ARCY. Powodzenia! – dodał.

W nowej ekipie Miskiewicz zajmie miejsce, które przed kilkoma dniami zwolnił doświadczony Jacek „MINISE” Jeziak. Jednocześnie stanie się on również najmłodszym członkiem składu, którego członkami są wspomniany TaZ czy też Filip „NEO” Kubski, którego przynależność do drużyny także została dziś potwierdzona. Po raz pierwszy ARCY w nowym składzie zobaczymy już 9 stycznia, bo właśnie wtedy ruszają zamknięte eliminacje do Intel Extreme Masters Katowice 2020. – Liczymy na efekt miksu młodości i doświadczenia. Mocy pięciu zawodników grających w zespole bazującym na solidnych fundamentach taktycznych. Każdy będzie miał swoje zadania i zrobimy co w naszej mocy, by optymalnie wykorzystać indywidualne predyspozycje i charakter każdego z zawodników – zapewnił trener zespołu, Mariusz „Loord” Cybulski.

W tej sytuacji skład ARCY prezentuje się następująco:

  • Mikołaj „mouz” Karolewski
  • Karol „rallen” Rodowicz
  • Wiktor „TaZ” Wojtas
  • Filip „NEO” Kubski
  • Olek „hades” Miskiewicz
  • Mariusz „Loord” Cybulski – trener
Tagi: , , , , ,
Przeczytaj poprzedni wpis: close

Zespół Ant1ki bez organizacji – Rosjanki opuszczają Lazarus

Pierwszego dnia 2020 roku zawodniczki Beşiktaş Esport poinformowały o zakończeniu współpracy z dotychczasowym pracodawcą. Na tym jednak roszady na kob...