Roszad na kobiecej scenie Counter-Strike'a ciag dalszy. Tym razem z dotychczasowym pracodawcą pożegnał się międzynarodowy skład Copenhagen Flames, który po kilku miesiącach przerwy postanowił powrócić do nazwy Assasins. Ponadto dokooptował on dwie nowe zawodniczki.

Jedną z nich jest Klaudia "klaudia" Beczkiewicz, polsko-amerykańska graczka, którą w akcji mogliśmy oglądać m.in. przy okazji ubiegłorocznych Intel Challenge Katowice oraz DreamHack Showdown w Walencji. 24-latka od pewnego czasu nie była częścią żadnego zespołu i okazjonalnie wspomagała różne miksy, teraz jednak ponownie połączyła siły z Ksenią "vilgą" Klyuenkovą i Kelly "KllyVe" Verhaegen, z którymi grała już w pierwszej połowie 2019 roku. Poza nią ekipę wzmocniła również Alexandra "twenty3" Timonina, która ostatnio pełniła rolę zmienniczki w Beşiktaş Esports. Zabrakło natomiast miejsca dla Vicky "vic" Dose, której przyszłość na razie pozostaje nieznana, gdyż sama Dunka nie zdecydowała się opublikować żadnego oświadczenia.

W tej sytuacji skład Assasins prezentuje się następująco:

  • Ksenia "vilga" Kluenkova
  • Kelly "KllyVe" Verhaegen
  • Ana "ANa" Dumbravă
  • Klaudia "klaudia" Beczkiewicz
  • Alexandra "twenty3" Timonina
  • Nikolay "pNshr" Paunin – trener

Przypomnijmy, że to kolejne w ostatnich dniach rozstanie drużyny z organizacją na żeńskiej scenie CS:GO. Pierwszego dnia 2020 roku z Beşiktaşem pożegnały się Zainab „zAAz” Turkie i jej koleżanki, zaś dzień później o zakończeniu współpracy z Lazarus poinformowała drużyna Anny „Ant1ki” Ananikovej.