STS
fot. EPICENTER

Znamy wszystkich uczestników ICE Challenge 2020, zagrają m.in. Virtus.pro i OG

Na niespełna miesiąc przed startem ICE Challenge 2020 organizatorzy ujawnili nam wreszcie najważniejsze informacje na temat swojej imprezy. Tym samym poznaliśmy pełną listę uczestników oraz dokładny podział puli nagród, którą będzie można zdobyć w Londynie. Już wcześniej było wiadomo, że do stolicy Wielkiej Brytanii przybędą m.in. Heroic oraz Natus Vincere. Pierwotnie na liście pojawiło się też […]

Na niespełna miesiąc przed startem ICE Challenge 2020 organizatorzy ujawnili nam wreszcie najważniejsze informacje na temat swojej imprezy. Tym samym poznaliśmy pełną listę uczestników oraz dokładny podział puli nagród, którą będzie można zdobyć w Londynie.

Już wcześniej było wiadomo, że do stolicy Wielkiej Brytanii przybędą m.in. Heroic oraz Natus Vincere. Pierwotnie na liście pojawiło się też AVANGAR, ale teraz wiemy już, iż tak naprawdę chodziło o nowy skład Virtus.pro. Ponadto warto też wspomnieć o OG, czyli ekipie Mateusza „mantuu” Wilczewskiego, ENCE czy też wiceliderach rankingu HLTV z mousesports. W sumie zaproszenia otrzymało osiem formacji, które walczyć będą o łączną pulę nagród w wysokości 250 tysięcy dolarów, z czego dla triumfatorów finałowego meczu przewidziano 125 tysięcy.

Pełna lista uczestników prezentuje się następująco:

ENCE GODSENT Heroic MAD Lions
mousesports Natus Vincere OG Virtus.pro 

ICE Challenge 2020 odbędzie się między 1 a 6 lutego w londyńskim ExCeL London. Zmagania zaczną się od rozgrywanej w systemie GSL fazie grupowej, podczas której z każdego zbioru odpadnie tylko po jednej drużynie. Pozostała szóstka weźmie natomiast udział w play-offach. Co ważne, we wszystkich pojedynkach zastosowany zostanie format BO3.

Tagi: , ,
Przeczytaj poprzedni wpis: close

klaudia łączy siły z byłymi reprezentantkami Copenhagen Flames

Roszad na kobiecej scenie Counter-Strike'a ciag dalszy. Tym razem z dotychczasowym pracodawcą pożegnał się międzynarodowy skład Copenhagen Flames, któ...