STS
fot. Actina PACT

MINISE nowym graczem Actiny PACT!

Jacek „MINISE” Jeziak nie musiał martwić się bezrobociem zbyt długo. Od momentu gdy 25-latek zakończył swoją współpracę z ARCY, minął niewiele ponad tydzień, a tymczasem Jeziak powrócił już do gry. Dziś stał się on bowiem nowym reprezentantem Actiny PACT. – MINISE to niezwykle utalentowany zawodnik. Może wnieść wiele doświadczenia do drużyny i szybko dopasować się do naszego […]

Jacek „MINISE” Jeziak nie musiał martwić się bezrobociem zbyt długo. Od momentu gdy 25-latek zakończył swoją współpracę z ARCY, minął niewiele ponad tydzień, a tymczasem Jeziak powrócił już do gry. Dziś stał się on bowiem nowym reprezentantem Actiny PACT.

– MINISE to niezwykle utalentowany zawodnik. Może wnieść wiele doświadczenia do drużyny i szybko dopasować się do naszego stylu gry. Rozmowy z Jackiem nie były łatwe – jest świetnym negocjatorem. Tu po raz kolejny z pomocą przyszła ACTINA wspierając nas finansowo, zatrudniając jednocześnie MINISE’A jako pierwszego oficjalnego ambasadora marki – przyznał właściciel PACT, Marcin „padre” Kurzawski. Przypomnijmy, że przez ostatnie dwa lata nowy nabytek zespołu współpracował z ekipą Wiktora „TaZa” Wojtasa, rywalizując z nią m.in. w ESL Pro League, a także sięgając po triumf w DreamHack Open Montreal 2018. Niemniej jeszcze przed końcem ubiegłego roku postanowił on opuścić jej szeregi, by znaleźć dla siebie nowe miejsce.

Wraz z transferem MINISE’A w drużynie zabrakło miejsca dla Szymona „Crityourface’a” Pluty, który członkiem podstawowego składu był od pięciu miesięcy. W tym czasie udało mu się pomóc mu w zdobyciu wicemistrzostwa Alienware Game Arena Season 1 oraz mistrzostwa Polskiej Ligi Esportowej, niemniej były to jedne z niewielu sukcesów, które organizacja osiągnęła przy wsparciu Pluty. W związku z tym wylądował on na ławce rezerwowych i jednocześnie wspierać będzie siostrzaną ekipę PACTU, Warriors Team. – To bardzo ambitny chłopak, który spędził pół roku pod okiem lunAtica i szkolił się indywidualnie. Szkoda by nam było oddać taką perełkę. Chyba że pojawią się jakieś interesujące oferty od innych klubów esportowych – stwierdził padre.

W tej  sytuacji skład Actiny PACT prezentuje się następująco:

  • Kacper „darko” Ściera
  • Dawid „lunAtic” Cieślak
  • Kamil „Sobol” Sobolewski
  • Krzysztof „Goofy” Górski
  • Jacek „MINISE” Jeziak
  • Vincent „VinS” Jozefiak – trener
Tagi: , , , , ,
Przeczytaj poprzedni wpis: close

Ranking polskich drużyn CS:GO by Cybersport.pl – 6 stycznia 2020

– 1. ex-Virtus.pro 7340 pkt snatchie – Snax – Vegi – phr – kuben (t) – 2. Illuminar Gaming 7244 pkt STOMP – oskar...