fot. Ultraliga/Radosław Makuch

delord w nowej roli – były wspierający iHG został trenerem K1ck eSports Club!

Wielu fanów polskich rozgrywek League of Legends po niespodziewanym rozstaniu Pawła „delorda” Szabli z Illuminar Gaming zaczęło zachodzić w głowę, gdzie powędruje 24-latek. Dzisiaj poznaliśmy odpowiedź na to pytanie i dla części widzów czołowych nadwiślańskich zmagań może być ona zaskakująca. delord bowiem wciąż będzie walczył o mistrzostwo Ultraligi, ale już nie jako gracz – w najbliższym sezonie będzie pracował w roli szkoleniowca nowego uczestnika ligi, czyli K1ck eSports Club.

Sam Szabla był gotowy do zmiany środowiska – już w momencie rozpoczęcia poszukiwań nowego pracodawcy zaznaczył, że będzie rozważał też oferty dotyczące pozyskania go jako asystenta trenera. Na początku tego roku wyznał natomiast, że wkrótce czekają go testy sprawdzające jego zdolności trenerskie, jednocześnie ogłaszając, że do Illuminar już nie wróci. Teraz wiemy, że drużyną, która zdecydowała się przetestować delorda, było najprawdopodobniej właśnie K1ck.

Pod banderą tego zespołu będzie miał okazję raz jeszcze złączyć siły z dawnymi kolegami. Jednym z nich będzie Łukasz „puki style” Zygmunciak, czyli niedawny kompan delorda jeszcze z czasów Illuminar Gaming. To właśnie z tym duetem iHG wywalczyło dwukrotnie brązowy medal w ostatnich dwóch sezonach Ultraligi. Drugim – ale nie ostatnim – po pukim zawodniku, z którym Szabla miał już styczność w przeszłości, jest Marcin „iBo” Lebuda, zaś trzecim Lucjan „Shlatan” Ahmad.

Tak prezentuje się kompletny skład K1ck Esports Club na trzeci sezon Ultraligi:

Marcin „iBo” Lebuda
Lucjan „Shlatan” Ahmad
Mateusz „Matislaw” Zagórski
Łukasz „Puki Style” Zygmunciak
Oskar „Raxxo” Bazydło
Paweł „delord” Szabla
Tagi: , , ,
Przeczytaj poprzedni wpis: close
Ropz, mousesports

Najlepsi gracze 2019 roku wg HLTV – 10. ropz

Jesteśmy coraz bliżej celu, jakim jest poznanie najlepszego gracza 2019 roku według HLTV. Niemniej przyjdzie nam jeszcze trochę poczekać, bowiem dziś...