fot. DreamHack/Joao Ferreira

Znamy wszystkich uczestników DreamHack Open Leipzig 2020

Trzy wolne dotychczas miejsca na liście uczestników DreamHack Open Leipzig 2020 zostały zapełnione. Wczorajszego dnia i minionej nocy awans na niemiecką imprezę zapewniły sobie bowiem dwie formacje z Europy oraz jedna z Ameryki Północnej.

Na Starym Kontynencie najlepsze okazało się m.in. Heroic, które w pierwszej rundzie zamkniętych eliminacji pokonało Filipa „TUDSONA” Tudeva i jego Team Secret, by potem bez większych problemów ograć również Gambit Youngsters. Z kolei MAD Lions, które także otrzymało bilet do Lipska, okazało się lepsze od SKADE i Defusekids, niespodziewanie jednak ten pierwszy rywal nastręczył drużynie Nicolaia „HUNDENA” Petersena wielu problemów i był o krok o wygranej. Niemniej ostatnie słowo należało do Duńczyków, którzy na decydującym Trainie rzutem na taśmę wygrali 16:14.

Z kolei za oceanem najlepsze po raz kolejny okazało się Cloud9. Nowy skład północnoamerykańskiej organizacji niedawno mógł już świętować awans na Intel Extreme Masters Katowice 2020, a teraz dołożył kolejny sukces. Co więcej, reprezentanci C9 nie napocili się przy tym za bardzo, bo żaden z trzech rywali, z którymi przyszło im się mierzyć, nie potrafił im urwać choćby mapy. Najbliżej tego było Complexity Gaming, które w półfinale turnieju kwalifikacyjnego dwukrotnie poległo z podopiecznymi Tiaana „T.c” Coertzena 14:16. Nieco słabej poradziły sobie natomiast Triumph i eUnited, co finalnie przesądziło o awansie byłych graczy ATK.

Pełna uczestników prezentuje się następująco:

BIG Cloud9 Heroic MAD Lions
North Renegades Sprout Virtus.pro

DreamHack Open Leipzig 2020 odbędzie się między 24 a 26 stycznia. W sumie w zawodach udział weźmie osiem formacji, które powalczą o łączną pulę nagród w wysokości 100 tysięcy dolarów.

Tagi: , , , , , ,
Przeczytaj poprzedni wpis: close
Najważniejsze wydarzenia tygodnia

Najważniejsze wydarzenia tygodnia: 6-12 stycznia

Za nami już drugi tydzień 2020 roku. W minionych dniach byliśmy świadkami wielu hitów transferowych na polskiej scenie Counter-Strike'a: Global Offens...