fot. StarLadder/Igor Bezborodov

Najlepsi gracze 2019 roku wg HLTV – 8. Brehze

Dziś Evil Geniuses doczekało się trzeciego już przedstawiciela na przygotowanej przez HLTV liście dwudziestu najlepszych graczy CS:GO 2019 roku. Wcześniej notowani byli Ethan „Ethan” Arnold oraz Tsvetelin „CeRq” Dimitrov, ale oni znaleźli się w drugiej dziesiątce. W dziesiątce pierwszej eksperci serwisu umieścili natomiast Vincenta „Brehze’a” Cayontea, który zajął ósmą pozycję.

21-letni Amerykanin już w 2018 roku wielokrotnie udowodnił, iż drzemie w nim spory talent. Z kolei w przeciągu minionych dwunastu miesięcy tylko potwierdził swoje umiejętności, niejednokrotnie będąc najmocniejszym punktem NRG i Evil Geniuses. K/D Ratio na poziomie 1,20, rating wynoszący 1,18 oraz tytuł MVP wywalczony podczas ESL One New York 2019 – to wszystko mówi samo za siebie. A przecież jest też sporo aspektów, których nie da się oddać wprost za pomocą liczb, jak wyczucie gry, którym Cayonte wielokrotnie zapewniał swojej ekipie udane wymiany, mszcząc swoich kolegów. To właśnie te aspekty sprawiły, że już podczas pierwszego w karierze roku, gdy został ujęty w zestawieniu HLTV, znalazł się od razu na ósmym miejscu.

Zdobywcę pierwszego miejsca i tytułu najlepszego zawodnika 2019 roku poznamy już 20 stycznia. Lista zaprezentowanych do tej pory graczy wygląda tak:

# Zawodnik Drużyna
8. Vincent „Brehze” Cayonte Evil Geniuses
9. Russel „Twistzz” Van Dulken Team Liquid
10. Robin „ropz” Kool mousesports
11. Nikola „NiKo” Kovač FaZe Clan
12. Özgür „woxic” Eker mousesports
13. Jere „sergej” Salo ENCE
14. Andreas „Xyp9x” Højsleth Astralis
15. Justin „jks” Savage 100 Thieves
16. Peter „dupreeh” Rasmussen Astralis
17. Freddy „KRIMZ” Johansson Fnatic Fnatic
18. Tsvetelin „CeRq” Dimitrov Evil Geniuses
19. Ludvig „Brollan” Brolin Fnatic Fnatic
20. Ethan „Ethan” Arnold Evil Geniuses
Tagi: , , , ,
Przeczytaj poprzedni wpis: close

Skromny awans Illuminar w rankingu HLTV

Serwis HLTV zaprezentował nam drugie w tym roku notowanie swojego światowego rankingu drużyn CS:GO. W jego czołówce, jak można się było spodziewać, ni...