fot. ESL/Adam Łakomy

ARCY powalczy o półfinał rozgrywek z pulą w wysokości 90 tysięcy dolarów

Za ARCY pierwsze mecze w odświeżonym składzie. Z jednej strony ekipa Wiktora „TaZa” Wojtasa nie zdołała awansować ani na Intel Extreme Masters Katowice 2020, ani też na DreamHack Open Leipzig 2020. Z drugiej taś toczyła ona wyrównany bój z o wiele wyżej notowanym FaZe Clanem. Ile więc tak naprawdę warta jest rodzima ekipa?

Copenhagen Flames vs ARCY
15:00 (BO3)

Na odpowiedź na to pytanie zapewne nieco jeszcze poczekamy, bo okaże się dopiero w szerszym wymiarze czasu. Niemniej już dziś polska piątka po raz kolejny spróbuje udowodnić, iż niedawne zmiany kadrowe nie osłabiły jej – co prawda tym razem w grę nie wchodzą eliminacje do dużego turnieju, a online’owe rozgrywki United Masters League Season 2, ale i tak stawka wydaje się zachęcająca. Wszak ewentualna wygrana nad Copenhagen Flames sprawi, iż ARCY będzie mogło być już pewne, iż zgarnie pewną część z łącznej puli nagród w wysokości 90 tysięcy dolarów. Warto też wspomnieć, że TaZ i jego koledzy mają z Duńczykami pewne rachunki do wyrównania, bo to właśnie oni wyrzucili ich kilka tygodni temu za burtę Qi Banja Luka 2019.

Polskojęzyczna transmisja z meczu pomiędzy Copenhagen Flames a ARCY dostępna będzie pod tym adresem.

Tagi: , , , ,
Przeczytaj poprzedni wpis: close

Aktualizacja CS:GO – 14 stycznia

Po tygodniu Valve opublikowało drugą w 2020 roku aktualizację Counter-Strike: Global Offensive i jeśli jesteście fanami mapy Studio, to będzie wniebow...