STS
fot. Illuminar Gaming

Poznaliśmy składy Twitch Rivals: LoL Team Draft. Wśród uczestników siedmiu Polaków

Przerwa międzysezonowa w League of Legends powoli dobiega końca, dlatego też nie powinno nikogo dziwić, że oprócz profesjonalnych rozgrywek w produkcję Riot Games na horyzoncie pojawiły się też kolejne zmagania przeznaczone dla streamerów. Najbliższą okazją do zobaczenia najpopularniejszych, europejskich twórców będzie Twitch Rivals: League of Legends Team Draft, a więc turniej, który ma być nastawiony […]

Przerwa międzysezonowa w League of Legends powoli dobiega końca, dlatego też nie powinno nikogo dziwić, że oprócz profesjonalnych rozgrywek w produkcję Riot Games na horyzoncie pojawiły się też kolejne zmagania przeznaczone dla streamerów. Najbliższą okazją do zobaczenia najpopularniejszych, europejskich twórców będzie Twitch Rivals: League of Legends Team Draft, a więc turniej, który ma być nastawiony na realną rywalizację, aniżeli wyłącznie na zabawę. Minionego wieczoru wyłoniono wszystkich uczestników zawodów, a wśród nich znalazło się aż siedmiu Polaków.

W zawodach finalnie udział weźmie osiem formacji utworzonych przez wyselekcjonowanych odgórnie kapitanów, którzy wczoraj uzupełnili swoje składy, wybierając zawodników z puli kilkudziesięciu streamerów z całej Europy. Wśród kapitanów zespołów znalazł się także Remigiusz „Overpow” Pusch, który do swojej ekipy zwerbował trzech reprezentantów Polski – Jakuba „Sinmivaka” Ruckiego, Artura „Myselfa” Gębicza, a także Jakuba „Kubona” Turewicza, który w drużynie Puscha będzie pełnił funkcję wspierającego. Ostatnim elementem układanki Overpowa stał się z kolei austriacki botlaner, Timothy „DizL” Widmann.

Co zatem z pozostałymi Polakami, którzy zostali wybrani do zespołów uczestniczących w Twitch Rivals? W nadchodzącej odsłonie zmagań ujrzymy chociażby dwóch byłych reprezentantów Illuminar Gaming. W ekipie utworzonej przez trenera AGO ROGUE, Alexeya „Sharkza” Tarandę, zobaczymy znanego z występów w Illuminar Gaming midlanera – Gawła „Kashtelana” Paprzyckiego, natomiast w drużynie solary pojawił się jeden z najlepszych dżunglerów naszego kraju, Wojciech „Tabasko” Kruza. Ostatnim Polakiem, który już niebawem powalczy w zawodach przeznaczonych dla streamerów, jest Konrad „itzRenifer” Potępa, który wybrany został przez paoloidolo.

Twitch Rivals: LoL Team Draft rozpocznie się już 3 lutego i potrwa w sumie trzy dni. Najpierw wszystkie zespoły będą walczyć ze sobą w pojedynczych meczach w systemie każdy z każdym, natomiast cztery najlepsze formacje awansują do play-offów, gdzie spotkania będą rozgrywane w trybie BO3. W puli nagród zawodów znalazło się aż 75 tysięcy dolarów, a najlepsza drużyna zgarnie jedną trzecią tej kwoty. Poniżej prezentujemy pełne składy każdej z uczestniczących formacji:

Thaldrinlol Ragner7 rouletteshi Thaldrinlol ruvelius Zergsting
noway4u_sir Nice Guy Ben agurin noway4u_sir Broeki1 PandarEUW
elmiillor rueven elmiillor ffaka Adcshiiro miyugodvelk
Sharkz Teamless Sharkz Kashtelanlol Jackspektra dreamerace
Solaaaa kev1nTV unlckyme LPGJustJohnny Solaaaa kutcherlol
solary solary Tabasko envycarrylol WakzLoL Only35Support
paoloidolo canelupo1996 fragolaqt VivaLaFazza itzRenifer paoloidolo
Overpow Sinmivak MyselfLOL_ Overpow LoL_DizL Kubon_
Tagi: , , , , , , , , ,
Przeczytaj poprzedni wpis: close

byali i kamil dołączyli do składu ex-Virtus.pro na stronie ESEA

Gracze związani dotychczas z Virtus.pro po odsunięciu od składu rosyjskiej organizacji nie zdołali utrzymać jedności. Już jakiś czas temu z zespołem p...