fot. ESL/Adam Łakomy

Na`Vi z pierwszym zwycięstwem w 11. sezonie Rainbow Six Pro League

Szymon „Saves” Kamieniak i jego koledzy dość przeciętnie zaczęli 11. sezon zmagań w ramach Rainbow Six: Siege Pro League. W ciągu pierwszych dwóch kolejek ani razu nie udało im się zwyciężyć i dopięli swego dopiero w kolejce trzeciej, która rozegrana została w poniedziałek.

To właśnie wczoraj reprezentanci Natus Vincere sięgnęli po pierwsze w tej edycji Pro Ligi zwycięstwo. W pokonanym polu pozostawili oni Chaos Esports Club, chociaż wygrana ta nie przyszła im łatwo, bo o ile w pierwszej połowie ekipa Savesa kontrolowała przebieg spotkania, tak w połowie drugiej miała już pewne problemy. Wszystko dlatego, że Chaos w obronie radziło sobie niemal równie dobrze, co Na`Vi, i nie było wcale tak daleko od doprowadzenia do remisu. Niemniej do tego ostatecznie nie doszło, dzięki czemu podopieczni Cyrila „jahka” Renouda odbili się od dolnych rejonów tabeli i wskoczyli na czwarte miejsce, przeganiając nie tylko swoich poniedziałkowych rywali, ale także forZe oraz Team Vitality.

Komplet wyników trzeciej kolejki oraz obecny układ tabeli prezentują się następująco:

# Drużyna Bilans
1. Team Empire 2 – 1 – 0
2. G2 Esports 2 – 0 – 1
3. Rogue 1 – 2 – 0
4. Natus Vincere 1 – 1 – 1
5. BDS Esport 1 – 0 – 2
6. forZe 1 – 0 – 2
7. Chaos Esports Club 1 – 0 – 2
8. Team Vitality 1 – 0 – 2
13 stycznia
BDS 7:2 Vitality
Rogue 6:6 Empire
G2 7:4 forZe
Na`Vi 7:5 Chaos
Legenda:
 Awans na lanowe finały
 Zaproszenie do Pro League Season 12

Kolejne spotkania Rainbow Six: Siege Pro League Season 11 już 15 stycznia – wtedy to Natus Vincere podejmie Team Vitality. Przypomnijmy, że całe rozgrywki potrwają w sumie do 13 kwietnia i za ich pośrednictwem będzie można wywalczyć dwa miejsca na lanowych finałach.

Tagi: , , , , ,
Przeczytaj poprzedni wpis: close

Co ulegnie zmianom w patchu 10.2? Pierwsze szczegóły najbliższej aktualizacji LoL-a

Aktualnie na oficjalnych serwerach League of Legends mecze rozgrywane są na pierwszej aktualizacji dziesiątego sezonu, która została oznaczona numerem...