fot. ESL/Adam Łakomy

Znamy grupy DreamHack Open Leipzig 2020. Z kim będzie mierzyć się dycha?

Od startu DreamHack Open Leipzig 2020 dzieli nas już tylko dziesięć dni, nic więc dziwnego, że organizatorzy zaprezentowali nam dziś grupy, w jakich mierzyć się ze sobą będą poszczególni uczestnicy. Nas najbardziej interesować będą jednak losy Pawła „dychy” Dychy.

Były już reprezentant ARCY w ubiegłym tygodniu dołączył do Sprout i nadal czeka na swój lanowy debiut w nowych barwach. Ten będzie mieć miejsce właśnie w Lipsku, gdzie Polak i jego koledzy będą rywalizować w grupie B. Już na starcie imprezy przed podopiecznymi Niclasa „enkaya J” Krumhorna stanie North. Ogólnie zresztą zbiór graczy niemieckiej organizacji ma bardzo duński wydźwięk, bo znalazły się w nim również Heroic oraz MAD Lions.

Z kolei w grupie A po raz pierwszy dane nam będzie zobaczyć w akcji nowych zawodników Cloud9, którzy przed kilkoma dniami zostali przejęci z ATK. Ponadto premierowe występy po ostatnich roszadach kadrowych zanotują BIG i Renegades, które wymieniły odpowiednio dwóch oraz jednego gracza. I jedynie Virtus.pro może pochwalić się nieco większą stabilizacją, ale z drugiej strony prawdopodobnie będzie musiało mierzyć się też z największą presją.

Pary spotkań pierwszej rundy prezentują się następująco:

Grupa A Grupa B
Virtus.pro vs BIG North vs Sprout
Cloud9 vs Renegades Heroic vs MAD Lions

DreamHack Open Leipzig 2020 odbędzie się między 24 a 26 stycznia. W sumie w zawodach udział weźmie osiem formacji, które powalczą o łączną pulę nagród w wysokości 100 tysięcy dolarów.

Tagi: , ,
Przeczytaj poprzedni wpis: close

TaZ: Przestaliśmy patrzeć wszyscy w jednym kierunku, a to oznacza, że nie stanowiliśmy już jedności

Kilka dni temu ARCY zaprezentowało nam odświeżony skład, który miał pomóc powrócić zdziesiątkowanej ekipie na właściwe tory. Dziś wiemy już jednak, że...