fot. ESL

Najlepsi gracze 2019 roku wg HLTV – 7. NAF

Wtorkowy wieczór przyniósł nam nazwisko kolejnego zawodnika umieszczonego przez HLTV na liście dwudziestu najlepszych graczy CS:GO 2019 roku. Tym razem padło na reprezentującego Team Liquid Keitha „NAFA” Markovica, który zajął w zestawieniu siódme miejsce.

Kanadyjczyk zawitał do Liquid w lutym 2018 roku i od samego początku stał się kluczową postacią tej formacji. I tak to już trwa dwa lata, bo 22-latek wciąż jest jednym z najważniejszych czynników, które mogą przesądzić o ewentualnej wygranej podopiecznych TL. Co ważne, NAF prezentuje równą formę, dzięki czemu na przestrzeni całego 2019 roku ani razu nie zakończył imprezy z ujemnym ratingiem 2.0, pomagając swoim kolegom sięgnąć po triumf m.in. w drugiej edycji cyklu Intel Grand Slam. W międzyczasie został on również dwukrotnie nagrodzony tytułem MVP, zdobywając tego typu wyróżnienie podczas iBUYPOWER Masters IV oraz BLAST Pro Series Los Angeles 2019. I chociaż ostatecznie Markovic w rankingu HLTV znalazł się o miejsce niżej niż przed rokiem, to raczej i tak nie ma powodów do rozczarowania, bo nadal bez wątpienia należy on do ścisłej światowej czołówki graczy.

Zdobywcę pierwszego miejsca i tytułu najlepszego zawodnika 2019 roku poznamy już 20 stycznia. Lista zaprezentowanych do tej pory graczy wygląda tak:

# Zawodnik Drużyna
7. Keith „NAF” Markovic Team Liquid
8. Vincent „Brehze” Cayonte Evil Geniuses
9. Russel „Twistzz” Van Dulken Team Liquid
10. Robin „ropz” Kool mousesports
11. Nikola „NiKo” Kovač FaZe Clan
12. Özgür „woxic” Eker mousesports
13. Jere „sergej” Salo ENCE
14. Andreas „Xyp9x” Højsleth Astralis
15. Justin „jks” Savage 100 Thieves
16. Peter „dupreeh” Rasmussen Astralis
17. Freddy „KRIMZ” Johansson Fnatic Fnatic
18. Tsvetelin „CeRq” Dimitrov Evil Geniuses
19. Ludvig „Brollan” Brolin Fnatic Fnatic
20. Ethan „Ethan” Arnold Evil Geniuses
Tagi: , , , , ,
Przeczytaj poprzedni wpis: close

Singularity wraca do korzeni i prezentuje duński skład, w nim m.in. mertz

Od końcówki 2018 roku Team Singularity działał na północnoamerykańskiej scenie CS:GO, ale teraz postanowił powrócić do korzeni. Dziś duńscy włodarze z...

>