fot. Blizzard

Overwatch rozpoczyna świętowanie Roku Szczura

Nie minęło zbyt wiele czasu od momentu, gdy w Overwatchu zakończyło się ostatnie sezonowe wydarzenie, a tymczasem już startuje kolejne. Tym razem w produkcji studia Blizzard rozpoczęły się obchody związane z księżycowym nowym rokiem, którego symbolem będzie szczur.

Klasycznie już specjalny event oznacza wysyp nowych elementów graficznych, które wypadać będą z dedykowanych skrzynek. W sumie otrzymaliśmy siedem skórek do postaci, dwie emotki, jedną prezentację zagrania oraz ogromną liczbę graffiti, kwestii głosowych i innego rodzaju rzeczy, które mogą cieszyć nasze oko i ucho. Nie zabraknie też cotygodniowych wyzwań, podczas których do zdobycia będą specjalne przedmioty niemożliwe do pozyskania z kontenerów.

Jak co roku, wraz z księżycowym nowym rokiem na tapecie ląduje wariacja na temat trybu Capture the Flag. Doczekała się ona jednak nowej inkarnacji w postaci Błyskawicznego Zdobywania Flagi – od teraz flagi będą bliżej siebie, zaś by wygrać, trzeba będzie przetransportować je do własnej bazy aż sześciokrotnie. W klasycznej wersji potrzebne były natomiast tylko trzy sukcesy. Dzięki temu zabawa ma stać się bardziej dynamiczna, ale fani poprzedniej edycji trybu nie mają się co martwić, bo ta też będzie dostępna.

Rok Szczura w Overwatch potrwa do 5 lutego. Po tym czasie zdobywanie specjalnych przedmiotów oraz zawierających je skrzynek stanie się już niemożliwe, a do gry powrócą zwykłe kontenery z klasyczną zawartością.

Tagi: ,
Przeczytaj poprzedni wpis: close

Xizt definitywnie żegna się z Fnatic

Po czterech miesiącach spędzonych na ławce rezerwowych Richard "Xizt" Landström postanowił zakończyć swoją przygodę z Fnatic. Doświadczony szwedzki pr...