fot. instagram.com/neex.trela

Pierwszy poważny sprawdzian ekipy NEEXA. SMASH rozpoczyna zmagania w CMD368 Championship

Od momentu swoich przenosin do SMASH Esports Sebastian „NEEX” Trela nie miał jeszcze zbyt wielu okazji, by zaprezentować się kibicom w nowych barwach. Dziś jednak rusza online’owy turniej CMD368 Championship, podczas którego rywalizować będzie także ekipa Polaka. A na stole leżeć będzie 20 tysięcy dolarów.

SMASH Esports vs HAVU Gaming
17:55 (BO3)

NEEX i jego koledzy trafili do grupy, gdzie znalazły się również m.in. AUGUST z Mongolii oraz Natus Vincere Junior z Ukrainy. Niemniej pierwszym rywalem SMASH będzie fińskie HAVU Gaming, które ma za sobą całkiem przyzwoite miesiące. Formacja z północy Starego Kontynentu zdążyła wszak wystąpić m.in. na DreamHack Open Rotterdam 2019, a także zapewnić sobie wicemistrzostwo ESEA Mountain Dew League, dzięki czemu nadal ma szanse na awans do ESL Pro League. Z kolei kilka dni temu stanęła ona na najniższym stopniu podium online’owego SECTOR: MOSTBET, ogrywając po drodze forZe oraz ARCY.

Takich osiągnięć nie ma za to SMASH, które oficjalne sformowane zostało nieco ponad miesiąc temu, ale dotychczas nie rozegrało zbyt wielu oficjalnych spotkań. Z tego powodu forma międzynarodowego składu pozostaje zagadką – mimo kilku ciekawych nazwisk w zespole trudno jednoznacznie określić, na co stać będzie podopiecznych Аntona „ToH1o” Georgiewa. Tym bardziej że podczas otwartych eliminacji do DreamHack Anaheim 2020 nie poradzili oni sobie zbyt dobrze, odpadając już w 3. rundzie po porażce 19:22 z francuskim NOORG. Wtedy jednak zmagania toczyły się w formacie BO1, teraz zaś wreszcie obejrzymy drużynę NEEXA w formacie BO3.

Mecz pomiędzy SMASH Esports a HAVU Gaming wraz z rosyjskim komentarzem obejrzeć będzie można pod tym adresem.

Tagi: , , , , , ,
Przeczytaj poprzedni wpis: close

Xyp9x i EliGE we władzach zawodowego związku graczy CS:GO

Półtora roku po swoich narodzinach Counter-Strike Professional Players' Association, czyli zawodowy związek graczy CS:GO wybrał wreszcie swoje władze....