fot. materiały prasowe

Nowa myszka i klawiatury dla graczy – SteelSeries przedstawia Rival 3, Apex 3 oraz Apex 5

Firma SteelSeries przedstawiła dziś trzy nowe produkty dla graczy: mysz Rival 3, klawiaturę Apex 3 oraz klawiaturę Apex 5. Mimo niższej ceny zaoferują one użytkownikom wydajność i innowacyjność znaną z innych produktów SteelSeries. Nowe modele dołączą do rodziny myszek Rival oraz klawiatur Apex.

Jest wielu graczy, którym do grania służą nudne, tradycyjne biurowe urządzenia peryferyjne – powiedział Ehtisham Rabbani, CEO SteelSeries. – Dzięki nowym produktom i naszej zaawansowanej technologii chcemy to zmienić. Nikt nie powinien być zmuszonym do grania na przeciętnych biurowych produktach.

Rival 3 – Rozbłyśnij w tłumie

Mysz Rival 3 wyposażono w rozbudowane podświetlenie RGB, nowy sensor, stworzony z myślą o wydajności, oraz wytrzymałe elementy. Nowy członek rodziny Rival to pełnoprawna mysz gamingowa z najważniejszymi funkcjami potrzebnymi graczom.

Dzięki zastosowaniu wytrzymałych polimerów Rival 3 cechuje się wyjątkową wytrzymałością, a przy tym lekką konstrukcją – waga urządzenia wynosi 77 gramów. W środku myszy znajduje się nowy sensor optyczny SteelSeries TrueMove Core. Jest on dużym skokiem jakości wśród sensorów w tym segmencie cenowym. Zazwyczaj producenci korzystają ze zwykłych desktopowych sensorów w myszkach z tej półki cenowej. SteelSeries natomiast, we współpracy z PixArt, stworzyło zupełnie nowy sensor przeznaczony wyłącznie do Rivala 3. TrueMove Core z 8,500 CPI został zaprojektowany z myślą o precyzji i prawdziwym śledzeniu ruchów użytkownika 1 do 1. Oznacza to, że ruch myszy zostanie perfekcyjnie odwzorowany przez kursor na ekranie.

W Rivalu 3 znajdą się również przełączniki o żywotności 60 milionów kliknięć, oraz pamięć wewnętrzna, która pozwoli zachować do pięciu profili CPI. Wszystkie ustawienia można edytować w darmowych oprogramowaniu SteelSeries Engine.

Rival 3 jest już dostępny na steelseries.com w cenie 159 PLN.

Apex 3 – Rozbłyśnij w tłumie

Apex 3 to pełnoprawna klawiatura gamingowa powstała w wyniku połączenia zaawansowanej technologii SteelSeries, 10-strefowego podświetlenia RGB, wyjątkowo cichych przełączników o wytrzymałości 20 milionów kliknięć, oraz anti-ghostingu. Klawiaturze Apex 3 niestraszne są przypadkowe zachlapania dzięki odporności na wodę IP32.

Zupełnie jak model Apex Pro, Apex 3 posiada wysokiej jakości magnetyczną podkładkę pod nadgarstki, dedykowane przyciski do multimediów, klikalną metalową rolkę oraz 3 schematy ustawienia przewodu pod klawiaturą.

Apex 3 jest już dostępny na steelseries.com w cenie 349 PLN.

Apex 5 – Najlepsze z Obu Światów

Hybrydowe przełączniki Apex 5 łączą w sobie najlepsze aspekty przełączników membranowych i mechanicznych: płynne i gładkie działanie przełączników membranowych z dodatkową wytrzymałością, wydajnością i satysfakcjonującym klikiem niebieskich przełączników mechanicznych.

Zbudowany przy użyciu tej samej technologii, co modele z serii Pro, Apex 5 posiada magnetyczną podkładkę pod nadgarstki, najwyższej jakości aluminiową konstrukcję, Wyświetlacz Smart OLED, przyciski do kontroli multimediów, rolkę, podświetlenie każdego przycisku, które można dostosować do swoich preferencji. Użytkownicy mogą również zmieniać ustawienia wyświetlacza OLED, by pokazywał: GIFy, informacje z gier jak CS:GO czy Dota 2, informacje o utworach w TIDAL, przychodzące wiadomości w Discord, i inne.

Apex 5 jest już dostępny na steelseries.com w cenie 549 PLN.

Więcej informacji o nowych modelach można znaleźć na stronie www.SteelSeries.com.

Źródło: informacja prasowa

Tagi: , , ,
Przeczytaj poprzedni wpis: close
LEC 2019 Spring Finals

Zmiany w LEC! Wyjazd na Worldsy do zdobycia wyłącznie poprzez play-offy letniej rundy

Do startu nowego sezonu League of Legends European Championship zostały ledwo trzy dni. Do tej pory nie ogłoszono jednak żadnych zmian dotyczących str...