fot. twitter.com/100Thieves

Ponad tysiąc metrów powierzchni – 100 Thieves otwiera siedzibę w Los Angeles

100 Thieves bez wątpienia jest jedną z największych i najbardziej rozpoznawalnych organizacji esportowych nie tylko w Ameryce Północnej, ale i na całym świecie. Nic dziwnego, że do właściwego funkcjonowania w obecnych realiach esportu konieczne są inwestycje w infrastrukturę. I tak popularni Złodzieje otworzyli właśnie swoją nową siedzibę w Los Angeles.

Budynek ulokowany w najludniejszym mieście stanu Kalifornia może robić wrażenie. Jego powierzchnia to nieco ponad tysiąc metrów kwadratowych, a w środku poza biurami, w których zasiądą członkowie zarządu, znajdują się również miejsca przeznaczone do treningu czy streamowania. W 100 Thieves Cash App Compound, bo tak brzmi pełna nazwa bazy głównej zespołu, przestrzeń dla siebie znajdą członkowie ekipy zajmującej się tworzeniem contentu, ale odbywać będzie się także projektowanie odzieży sygnowanej nazwą drużyny oraz jej sprzedaż detaliczna.

Powyższa inwestycja zapewne nie byłaby możliwa, gdyby nie 35 milionów dolarów, które organizacja pozyskała w lipcu 2019 roku. Już wtedy Matthew „Nadeshot” Haag, założyciel i CEO 100T mówił: – Teraz mamy wszystko, czego potrzeba do tego, by stać się największą gamingową oraz esportową marką na świecie. Kilka miesięcy później Amerykanin dodał: – The 100 Thieves Cash App Compound jest produktem naszej wizji budowania nowej kategorii firmy – marki lifestylowej zrodzonej z gier. Los Angeles jest epicentrum esportu, rozrywki i mody, które są trzema filarami, na których założyliśmy firmę, więc jest to idealne miejsce do wprowadzania innowacji w zakresie organizacji esportu i marki lifestyle. Nie mogę się doczekać, aż nasi fani doświadczą tego wszystkiego – powiedział 27-latek.

Tagi: , , ,
Przeczytaj poprzedni wpis: close

Secret na drodze do finału Majora Doty 2. Nisha i spółka walczą w Lipsku

Team Secret z Michałem "Nishą" Jankowskim na czele zameldował się w drugiej rundzie drabinki wygranych na DreamLeague Season 13: The Leipzig Major. Ek...