Fortnite
fot. Epic Games

Znamy datę premiery drugiego sezonu w Fortnite – Rozdział 2

Od rozpoczęcia pierwszego sezonu w drugim rozdziale Fortnite minęły już ponad trzy miesiące. Z tego powodu fani już od jakiegoś czasu oczekiwali od Epic Games informacji na temat drugiego sezonu w świecie popularnego Battle Royale’a. Entuzjaści Fortnite’a będą musieli się jeszcze uzbroić w cierpliwość, ponieważ deweloperzy gry jak na razie oficjalnie ogłosili tylko datę premiery Season 2.

Jak można przeczytać w oficjalnej informacji od Epic Games, na nowy sezon w grze będzie trzeba poczekać do 20 lutego. Oprócz daty twórcy gry nie ogłosili, czego dokładnie będzie można się po nim spodziewać, ale zapowiedzieli, że gracze nie będą musieli czekać na nową zawartość w grze. Będzie tak ze względu na dodatkowe Wyzwania Dogrywki oraz nowe, dwutygodniowe wydarzenie, które pojawią się na serwerach przed końcem pierwszego sezonu Rozdziału 2. Epic Games ogłosiło także, że w aktualizacji 11.50, która pojawi się na początku lutego, gra zostanie przeniesiona na silnik fizyczny Chaos, będącym częścią Unreal Engine. Dla jak najłatwiejszej zmiany deweloperzy rozpoczną na nim testy z udziałem małej grupy graczy, by monitorować sytuację.

Czołem, fani Fortnite,

W aktualizacji 11.50, której premiera odbędzie się na początku lutego, Fortnite przeniesie się na silnik fizyki Chaos wchodzący w skład Unreal Engine. Przy wprowadzeniu go najważniejsze jest, aby Fortnite zachowywał się jak Fortnite. Ponieważ początek może być wyboisty, rozpoczynamy testy w małej grupie graczy. Będziemy bacznie monitorować ich opinie i wprowadzać usprawnienia.

Po dodaniu aktualizacji 11.50, premiera Sezonu 2 w Rozdziale 2 planowana jest na czwartek 20 lutego. Sezon 2 w Rozdziale 2 będzie zawierać [nieczyt.] z wieloma [nieczyt.]. Na razie nie możemy wtajemniczyć was we wszystkie sekrety następnego Sezonu…

Jeszcze przed końcem obecnego Sezonu w grze znajdą się dodatkowe Wyzwania Dogrywki i nowe dwutygodniowe wydarzenie.

Epic Games (źródło)
Tagi: , , , ,
Przeczytaj poprzedni wpis: close

Lifting we Fnatic – organizacja zaprezentowała odświeżoną wersję swojego loga

Fnatic bez wątpienia możemy zaliczyć do grona najbardziej ikonicznych organizacji esportowych. Charakterystyczne pomarańczowe logo jest z nami już od...