STS
fot. TSM

Poznaliśmy nowy skład TSM-u w PUBG

Ostatnie kilka miesięcy nie było w pełni udane dla dywizji PUBG w TSM. Mimo zajęcia trzeciego miejsca w 2019 Europe League Phase 3 i siódmej lokaty podczas finałów PUBG Global Championship północnoamerykańska organizacja niezbyt zadowoliła się tymi wynikami i postanowiła zmienić swój skład przed startem nowego sezonu.

Oprócz Gustava „Gustava” Blønda, który miesiąc temu podpisał kontrakt z FaZe Clanem, z TSM oficjalnie pożegnał się Ömer „Iroh” Çakıldeveli z Turcji i kanadyjski szkoleniowiec drużyny, Dylan „Didz” Didiano. Miejsce tego ostatniego jako trenera zespołu zajmie Rory „Rawryy” Logue. W miejsce Iroha i Gustava, do europejskiego składu dołączy były kapitan Teamu Liquid, Jere „Jembty” Kauppinen z Finlandii, pochodzący z Niemiec René „Braexco” Rehling, który ostatnio reprezentował barwy G2 Esports, oraz Christopher „Fexx” Wheddon, brytyjski gracz znany z gry dla GamerLegion.

https://twitter.com/TSM/status/1220755195526885377?s=20

Na występy nowego składu TSM-u w PUBG nie będzie trzeba długo czekać, ponieważ weźmie on udział w otwartych kwalifikacjach do GLL Season 4, które rozpoczęły się dzisiaj i potrwają do najbliższej niedzieli.

Tagi: , , ,
Przeczytaj poprzedni wpis: close

Triumf Rogue w pierwszym spotkaniu w LEC 2020. Misfits pokonane

W trzecim z dzisiejszych starć Rogue z dwoma Polakami w składzie podjęło Misfits Gaming, które w trakcie przerwy międzysezonowej dokonało sporych zmia...