fot. DreamHack/Stephanie Lindgren

Po pierwszy w 2020 roku triumf w DH Open! Dziś finał turnieju w Lipsku

Cloud9, North, Sprout, Virtus.pro – dla tych czterech drużyn DreamHack Open Leipzig 2020 dobiegł już końca. W grze o końcowy triumf i główną nagrodę w postaci 50 tysięcy dolarów oraz miejsca na DreamHack Masters Jönköping 2020 nadal pozostają jednak kolejne cztery formacje, które dziś stoczą ostateczny bój.

Przed nami bowiem trzeci i jednocześnie ostatni dzień lipskiego turnieju, który zainaugurowany zostanie półfinałowym pojedynkiem pomiędzy MAD Lions a Renegades. Faworytem będzie oczywiście skład dowodzony przez Nicolaia „HUNDENA” Petersena, który na ten moment wydaje się być głównym kandydatem do zajęcia pierwszego miejsca. Niemniej jego najbliższy rywal dwukrotnie zdołał już zaskoczyć wyżej notowane Cloud9 i nie ulega wątpliwości, że i tym razem będzie mieć chrapkę na sprawienie niespodzianki.

Trzy godziny później na serwerze zamelduje się też pogromca Pawła „dychy” Dychy i jego kolegów ze Sprout, czyli Heroic. Duńska piątka w sobotę w pięknym stylu odwróciła losy rywalizacji z North, całkowicie gromiąc rywali na trzeciej mapie, i wzmocniona tym sukcesem przystąpi do gry. Naprzeciwko niej stanie jednak BIG, które mimo niewielkiego zgrania dopiero co odmienionej drużyny w swojej ojczyźnie prezentuje się bardzo dobrze, o czym boleśnie przekonały się już Virtus.pro oraz wspomniane Renegades.

Niedzielny harmonogram prezentuje się następująco:

26 stycznia
10:00 MAD Lions vs Renegades BO3
13:00 BIG vs Heroic BO3
17:00 finał BO3

Wszystkie mecze wraz z angielskim komentarzem obejrzeć będzie można na oficjalnym kanale DreamHacka na Twitchu. Po więcej informacji na temat DreamHack Open Leipzig 2020 zapraszamy do naszej relacji, do której przejść można po naciśnięciu na poniższy baner.

Tagi: , ,
Przeczytaj poprzedni wpis: close

Koniec fazy grupowej DH Open – Cloud9, Virtus.pro i North wracają do domu

BIG i MAD Lions poznały swoich rywali podczas półfinałów DreamHack Open Leipzig 2020. Do wspomnianej dwójki dołączyły Renegades oraz Heroic, które w s...