fot. DreamHack/Jennika Ojala

Av3k podejmie triumfatora pierwszego etapu Quake Pro League

Przed tygodniem Maciej „Av3k” Krzykowski otworzył wreszcie swój dorobek punktowy w Quake Pro League Stage 2 – Polski zawodnik pokonał wówczas dobrze sobie znanego Alexeia „cYpheRa” Yanushevskyego. Dziś jednak czeka na niego kolejny rywal.

I to rywal wyraźnie trudniejszy, bo naprzeciwko reprezentanta Endpoint stanie Anton „Cooller” Singov. Doświadczony Rosjanin to triumfator pierwszego etapu rozgrywek, który jak na razie w etapie drugim radzi sobie wyraźnie słabiej. 33-latek doznał już aż trzech porażek i jest o krok od wyrównania swojego bilansu z poprzedniej fazy QPL. Jeżeli chce tego uniknąć i przy okazji poprawić swoją sytuację w tabeli, to musi rozprawić się z Avkiem. Niemniej i Polak ma powody do tego, by poczuć się szczególnie zmotywowanym. Wszak dopiero co udało mu się odbić od dna stawki i zapewne nie chciałby tam wrócić, bo to mogłoby być równoznaczne z koniecznością walki o utrzymanie w lidze podczas baraży.

Harmonogram siódmego tygodnia prezentuje się następująco:

19 stycznia
16:00 Xron vs cYpheR BO3
17:00 whaz vs cha1n BO3
18:00 toxjq vs cnz BO3
19:00 dramiS vs dooi BO3
20:00 GNiK vs psygib BO3
21:00 Av3k vs Cooller BO3
22:00 vengeurR vs k1llsen BO3
23:00 rapha vs nosfa BO3

Wszystkie mecze wraz z angielskim komentarzem obejrzeć będzie można na oficjalnym kanale Quake’a na Twitchu, który znajduje się pod tym adresem.

Tagi: , , , , ,
Przeczytaj poprzedni wpis: close

Rusza tydzień nieprzyjemnych pojedynków – aż sześć bratobójczych spotkań Polaków

Inauguracyjna kolejka League of Legends European Championship jest już historią, dlatego też pora przyjrzeć się temu, co dzieje się na drugim szczeblu...