fot. Blizzard/Helena Kristiansson

Ośmiu Polaków powalczy o 250 tys. dolarów w Hearthstone Masters Tour!

Wielkimi krokami zbliża się Hearthstone Masters Tour Arlington, który będzie pierwszym turniejem tego cyklu w 2020 roku. Już 31 stycznia na Esports Stadium Arlington blisko trzystu zawodników będzie walczyło o nagrody z puli 250 tysięcy dolarów.

Zawody potrwają do 2 lutego, a podczas nich będziemy mogli oglądać zmagania wielu graczy, którzy wywalczyli sobie awans w kwalifikacjach, oraz kilkudziesięciu zaproszonych przez organizatorów reprezentantów czołowych regionów. To fantastyczna okazja dla wielu niedoświadczonych na scenie karciarzy, by zmierzyli się z tak znanymi zawodnikami jak Chen „tom60229” Wei Lin czy Pavel „Pavel” Beltukov.

W gronie uczestników znalazło się ośmiu Polaków. Czosnak, fearsyndrome, Intro, matff, Moluk, YOTKA oraz zoska107 przedarli się przez eliminacje, zaś jedynym zaproszonym bezpośrednio na turniej jest Kacper „A83650” Kwieciński, który w poprzednich zawodach Hearthstone Masters w Bukareszcie zajął dwudzieste miejsce.

Transmisja z turnieju rozgrywanego w Arlington będzie dostępna na oficjalnym kanale Hearthstone’a na Twitchu. Zachęcamy do wspierania Polaków, bo dla wielu z nich to pierwsza duża okazja na występ przed tak dużą publicznością!

Tagi: , , ,
Przeczytaj poprzedni wpis: close

Którzy polscy esportowcy wygrali najwięcej pieniędzy? Nisha na czele zestawienia

"Czy Michał „Nisha” Jankowski stanie się pierwszym polskim esportowcem, który zarobi milion dolarów na nagrodach z turniejów?" – tak 26 sierpnia ubieg...